ZAPROSZENIE NA MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY

Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich, Duszpasterstwo Rodzin i Katolickie Stowarzyszenie Obrony Życia serdecznie zapraszają na „IV Marsz dla Życia i Rodziny w Zamościu”, który pod hasłem „Każde życie jest bezcenne” przejdzie ulicami naszego miasta 15 maja 2016 r. Marsz jest częścią ogólnopolskiej akcji, manifestacją radości, przywiązania do wartości rodzinnych i poszanowania życia każdej osoby, od poczęcia do naturalnej śmierci.
       Marsz pod patronatem Biskupa Zamojsko-Lubaczowskiego i Prezydenta Miasta Zamość rozpocznie się Mszą św. w Katedrze zamojskiej o godz.12.00, a zakończy na Rynku Wielkim – piknikiem i występami młodych artystów.
       W trakcie Marszu i pikniku będzie możliwość włączenia się w akcję „Pielucha dla malucha” poprzez złożenie datków do puszek u wolontariuszy Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Komitet Organizacyjny„Marszu dla Życia i Rodziny” Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej