Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do Zamościa

opiekun: Ks. Marcin Jakubiak

adres: ul. Kolegiacka 1; 22-400 Zamość

www: lso.zamojskolubaczowska.pl

W tym roku pielgrzymka LSO odbędzie się 19 czerwca 2018 r. w Zamościu. Rozpocznie ją o godz. 9.30 uroczysta Eucharystia w katedrze zamojskiej, pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka, podczas której nastąpi obrzęd ustanowienia ceremoniarzy.

Po Mszy św. odbędzie druga część świętowania LSO. Na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu będzie miała miejsce Olimpiada Sportowa, do udziału w której serdecznie zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów. W załączeniu przesyłamy szczegółowy program olimpiady, listę konkurencji sportowych i formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać na adres [email protected] lub dostarczyć do Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego do 31 maja 2018 r. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania Diecezjalnej Pielgrzymki Liturgicznej Służby Ołtarza i Olimpiady Sportowej w roku Jubileuszu Diecezji.

Ks. Marcin Jakubiak  Duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej                                                                                    Ks. Sylwester Zwolak Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu