XIV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla LSO oraz Kapłanów

| autor:

Indywidualne Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Tenisie Stołowym odbędą się 29 lutego 2020 r. w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczebrzeszynie .

W mistrzostwach mogą wziąć udział aktualni ministranci i lektorzy parafii diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Przewidzianych jest kilka kategorii. Pierwsza dla ministrantów IV klasa i młodszych, druga –  dla klas VI - V, trzecia – klasa VIII i VII  i czwarta kategoria lektorzy ze szkoły średniej i starsi.

Otwarte będą także dwie kategorie  dla dziewcząt z grup parafialnych oraz dla kapłanów.

Zgłoszenia przyjmowane są do  27 lutego 2020 r., adres:  pszeptuch@wp.pl,  lub tel. 698 693 560; po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

regulamin.docx