V Diecezjalna Pielgrzymka Sołtysów do Sanktuarium w Nabrożu

• Rozpoczęcie: 16 lipca 2019 godz. 12:00
  • Organizator: Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Nabrożu i Duszpasterstwo Rolników
  • Lokalizacja: Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Narbożu
  • Wstęp: wstęp wolny
​Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Nabrożu zaprasza diecezjan oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej na uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Szkaplerznej oraz V Diecezjalną Pielgrzymkę Sołtysów.

Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej, ks. Jerzy Truś zaprasza kapłanów, władze samorządowe, sołtysów, wszystkich diecezjan oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej do Nabroża, 16 lipca 2019 r. (wtorek) na uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Szkaplerznej oraz V Pielgrzymkę Sołtysów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Sumie odpustowej o godz. 12.00, będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Ks. Bp dr Marian Rojek - Biskup Zamojsko-Lubaczowski.  W czasie Mszy świętej będzie możliwość przyjęcia szkaplerza.

Serdecznie zapraszamy do pielgrzymowania do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej i wspólnej modlitwy.