REKOLEKCJE WAKACYJNE DLA LSO - III TURNUS

• Organizator: Duszpasterstwo LSO
  • Lokalizacja: Dom Rekolekcyjny w Werchracie
  • Wstęp: wymagana rezerwacja
Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza naszej Diecezji organizuje Rekolekcje Wakacyjne dla ministrantów i lektorów.

III turnus rekolekcji dla ministrantów wieku szkół podstawowych odbędzie się w dniach 12-17 sierpnia. Poprowadzi go ks. Piotr Grzechnik.
W programie rekolekcji każdego dnia wspólna Eucharystia i modlitwa, szkoła liturgiczna, spotkania w grupach oraz zajęcia sportowo-rekreacyjne. Całkowity koszt rekolekcji to 150 zł za osobę.

Zapisy:

Ubiegłoroczne rekolekcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego w związku z ograniczoną ilością miejsc o przyjęciu na turnus decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja tym roku przebiega dwuetapowo:

• Księża proboszczowie lub odpowiedzialni za LSO w parafii telefonicznie zgłaszają uczestników do diecezjalnego duszpasterza LSO ks. Sebastiana Kopra, tel. 574 000 217.
  • Po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia do 31 maja należy dostarczyć indywidualne karty uczestników wraz z zaliczką 100 zł do Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu (ul. Hetmana Jana Zamoyskiego 1, 22-400 Zamość) lub diecezjalnego duszpasterza LSO (ks. Sebastian Koper, ul. Ogrodowa 3, 23-400 Biłgoraj).