Dziecko w sieci - broszury do odebrania w kurii i ściągnięcia online

W kurii do odebrania są materiały pomocne rodzicom w wychowaniu dzieci: "Dzieci w wirtualnej sieci" oraz "Gdy dziecko pyta o seks".

Modlitewne spotkanie kobiet na Jasnej Górze

Zapraszamy wszystkie kobiety do uczestniczenia w Modlitewnym Spotkaniu Kobiet na Jasnej Górze (online), 23 maja 2021 r. Szczegóły na plakacie!

Informacje o dniach skupienia i rekolekcjach kapłańskich 2021

Prosimy zapoznać się z terminami dodatkowych dni skupienia i rekolekcji kapłańskich na bieżący rok.

Dzieci Komunijne Dzieciom Misji

Dzieci, które przystępują do I Komunii Świętej, mogą pomóc swoim rówieśnikom z krajów misyjnych, dzieląc się z nimi częścią otrzymanych prezentów

Amoris Laetitia w naszym życiu

W trwającym Roku Rodziny zapraszamy do serii filmów, w których ksiądz Maciej Lewandowski - duszpasterz rodzin przybliża adhortację Amoris Laetitia.

Zmarł ks. Andrzej Wysokiński (l. 57) - proboszcz parafii Niemstów

Msza św. pogrzebowa - 8 maja 2021 r. godz. 14.00 parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Cichobórzu.

z Diecezji

Poświęcenie Centrum Młodzieżowej Aktywności w Zamościu

Od  sierpnia 2019 roku  Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej realizuje projekt pn. „Czas na Młodzież 2019”.

Dwóch nowych diakonów

W sobotę 1 maja bp Mariusz Leszczyński wyświęcił na diakonów dwóch alumnów Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji.

Wielki Czwartek - Msza Krzyżma

W Wielki Czwartek przed południem (01.04) w zamojskiej katedrze sprawowana była Msza Krzyżma, pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego Mariana Rojka,

25.03 - Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego to także Światowy Dzień Życia. Jest on okazją do modlitwy w intencji poszanowania życia każdego człowieka.

Pochówek dzieci utraconych

100. rocznica urodzin ks. Franciszka Blachnickiego

Klepsydra

Śp. Ks. Andrzej Wysokiński