Finały XVI Diecezjalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla LSO

W sobotę 1 grudnia zostaną rozegrane finały XVI Diecezjalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Rekolekcje z ks. Johnem Bashoborą w Krasnobrodzie

W dniach 20-21 listopada 2018 w Sanktuarium w Krasnobrodzie odbędą się rekolekcje z ks. Johnem Bashoborą z Ugandy

Konferencja o funkcjach kościoła o. Franciszkanów po rewitalizacji

Konferencja: "Planowana funkcja edukacyjno-kulturalna barokowego Kościoła Ojców Franciszkanów po zakończeniu rewitalizacji" 18 listopada 2018 r. w Ratuszu.

Zaduszki strażackie powiatu hrubieszowskiego

W sobotę 17 listopada. 2018 r. o godz. 11:00 odbędą się w parafii Uchanie "Zaduszki Strażackie" Powiatu Hrubieszowskiego.

Nowy sklep religijny przy kurii

​Nowy sklep religijny w Zamościu (przy kurii diecezjalnej) oferuje szeroki asortyment artykułów liturgicznych oraz dewocjonaliów w przystępnych cenach.

Dzień skupienia dla księży od 12. roku kapłaństwa do probostwa

Dzień skupienia w Werchracie dla księży niebędących jeszcze proboszczami - Werchrata 16-17 listopada 2018

z Diecezji

Nasi klerycy na podium w mistrzostwach Polski WSD w piłce nożnej

Drużyna naszego WSD zdobyła brązowy medal na  IX edycji Pucharu Metropolity Warszawskiego polskich seminariów duchownych.

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. o.Pio: pielgrzymka śladami patrona

Dobiegła końca pielgrzymka do Włoch śladami św. o. Pio, na którą udali się uczniowie wraz z opiekunami z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zamościu.

Oaza Rekolekcyjna Animatorów Rodzin II stopnia w Łabuniach

W domu rekolekcyjnym Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi w Łabuniach, w dniach od 8 do 11 listopada 2018 roku odbyły się rekolekcje Domowego Kościoła.

Poświęcenie pomnika w parafii Św. Jana Pawła II w Biłgoraju

W parafii pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju odbyło się (11.11) uroczyste poświęcenie pomnika Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Spektakl „Droga wolności” w kościele Św. Jana Pawła II w Biłgoraju

W kościele pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju został zorganizowany (11.11) spektakl pod hasłem ‘Droga wolności`.

Poświęcenie nowego sztandaru w Szkole Podstawowej Nr 3 w Biłgoraju

Uroczystości związane z poświęceniem nowego sztandaru odbyły się (09.11) w Sanktuarium Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju.

Dziś w liturgii

Poniedziałek, 19 listopada 2018
Dzień powszedni

Oficjum powszednie, Msza dow.

Czytania:
Ap 1, 1-4; 2, 1-5a; Ps 1; Łk 18, 35-43

23-25 listopada 2018

Kurs Ceremoniarza 2018/2019 - spotkanie III

24 listopada 2018

Zbiórka makulatury na misje: dekanat Narol

24 listopada 2018

Święto patronalne AK i KSM

30 listopada - 2 grudnia 2018

Ty Go wyczekuj - Rekolekcje dla młodzieży 13-15 lat w Łabuniach

Adoracja

Media