Krasnobród. Sanktuarium i duszpasterze (Lublin 2017)

W najbliższ± niedzielę, 26 listopada 2017 r. w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie odbędzie się promocja ksi±żki księdza profesora Edwarda Walewandra, pt. "Krasnobród. Sanktuarium i duszpasterze”. Dostojny Jubilat ¶więtuj±cy 70-rocznicę swoich urodzin o godz. 9.00, w rodzinnej parafii, będzie sprawował uroczyst± Mszę ¶w., a po jej zakończeniu zaprasza na prezentację niniejszej ksi±żki.

Autor pragnie w ksi±żce wypowiedzieć swoj± wdzięczno¶ć słowami:
"Zawarte jest w niej to wszystko, co odczuwam, kiedy jestem w¶ród Was. Wielu odeszło już na zawsze: ks. Kazimierz Wojtowicz, mój mistrz duchowny - ks. Tadeusz Boguta, wieloletni proboszcz tarnawacki, a także wielu innych kapłanów, którzy w tej ¶wi±tyni posługiwali. Byli oni dla mnie wzorcem i drogowskazem. Może nigdy nie odważyłem się wyznać im tego, albo po prostu to zaniedbałem".

Dalsz± czę¶ć Dostojny Jubilat wypowie podczas Mszy ¶w. oraz promocji ksi±żki.

zj, 20 listopada 2017

» Zapraszamy do lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela” Nr 51 na 17 XII 2017 r.
 » Spotkanie przed¶wi±teczne z Biskupem Diecezjalnym
 » Życzenia Księży Biskupów na Boże Narodzenie i Nowy Rok
 » Rekolekcje dla rolników
 » Władza, pieni±dze i rozwój osobisty - męski punkt widzenia
 » Droga do Miłosierdzia
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka
 » Zmarła Janina Zaręba (l. 92) - mama ks. Kazimierza Zaręby proboszcza parafii Rudnik (Archidiecezja Lubelska), pochodz±cego z parafii Aleksandrów
 » Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Ko¶ciołowi na Wschodzie
 » Folder na wizytę kolędow±

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 99315773 gości / 20 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.