Rejonowe spotkania formacyjne – II spotkanie (20-24 listopada 2017)

W związku z zarządzeniem Księdza Biskupa, dotyczącym stałej formacji kapłanów, serdecznie zapraszamy wszystkich księży na spotkania formacyjne. Będą one odbywały się w pięciu rejonach w następującym porządku:

20 listopada (poniedziałek) w kościele pw. św. Michała Archanioła w Zamościu (kapłani z dekanatów: Zamość, Krasnobród, Sitaniec, Szczebrzeszyn);

21 listopada (wtorek) w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Biłgoraju (kapłani z dekanatów: Biłgoraj Południe, Biłgoraj Północ, Józefów, Tarnogród).

22 listopada (środa) w kościele pw. św. Mikołaja w Hrubieszowie (kapłani z dekanatów: Hrubieszów Północ, Hrubieszów Południe, Grabowiec, Łaszczów);

23 listopada (czwartek) w kościele pw. Zwiastowania NMP w Tomaszowie Lubelskim (Tomaszów Lubelski Południe, Tomaszów Lubelski Północ, Tarnoszyn, Tyszowce);

24 listopada (piątek) w kościele pw. św. Stanisława BM w Lubaczowie (kapłani z dekanatów: Lubaczów, Cieszanów, Narol);

Wszystkie konferencje rozpoczynają się o godz. 19.30.

W spotkaniach rejonowych powinni uczestniczyć wszyscy kapłani, czynnie zaangażowani w duszpasterstwo parafialne.

Ks. Sylwester Zwolak
dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego
Kurii Diecezjalnej w Zamościu

zj, 19 listopada 2017
przeczytano: 1987

» Zapraszamy do lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela” Nr 51 na 17 XII 2017 r.
 » Spotkanie przedświąteczne z Biskupem Diecezjalnym
 » Życzenia Księży Biskupów na Boże Narodzenie i Nowy Rok
 » Rekolekcje dla rolników
 » Władza, pieniądze i rozwój osobisty - męski punkt widzenia
 » Droga do Miłosierdzia
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka
 » Zmarła Janina Zaręba (l. 92) - mama ks. Kazimierza Zaręby proboszcza parafii Rudnik (Archidiecezja Lubelska), pochodzącego z parafii Aleksandrów
 » Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie
 » Folder na wizytę kolędową

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 99291460 gości / 10 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.