Dzień skupienia dla neoprezbiterów

W zwi±zku z zarz±dzeniem Księdza Biskupa dotycz±cego stałej formacji kapłanów, serdecznie zapraszamy księży neoprezbiterów na dzień skupienia, który odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Lublinie. Poprowadzi go ojciec duchowny seminarium ks. Dominik Samulak.

Spotkanie rozpocznie się w pi±tek (29 wrze¶nia) o godz. 20.00, a zakończy w sobotę (30 wrze¶nia) po Mszy ¶w. o godz. 12.00.

Zgodnie z zarz±dzeniem, w przypadku niemożliwo¶ci uczestniczenia w spotkaniach formacyjnych, należy tak± sytuację osobi¶cie zgłosić Księdzu Biskupowi i umotywować powód nieobecno¶ci.

Ks. Sylwester Zwolak
dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego
Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu

zj, 26 wrze¶nia 2017

» Zapraszamy do lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela” Nr 51 na 17 XII 2017 r.
 » Spotkanie przed¶wi±teczne z Biskupem Diecezjalnym
 » Życzenia Księży Biskupów na Boże Narodzenie i Nowy Rok
 » Rekolekcje dla rolników
 » Władza, pieni±dze i rozwój osobisty - męski punkt widzenia
 » Droga do Miłosierdzia
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka
 » Zmarła Janina Zaręba (l. 92) - mama ks. Kazimierza Zaręby proboszcza parafii Rudnik (Archidiecezja Lubelska), pochodz±cego z parafii Aleksandrów
 » Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Ko¶ciołowi na Wschodzie
 » Folder na wizytę kolędow±

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 99307879 gości / 18 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.