Drodzy Przyjaciele, Słuchacze i Dobroczyńcy Katolickiego Radia Zamość!

już w III niedzielę września br. w Kościele w Polce obchodzimy 51. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Papież Franciszek w słowie skierowanym w okazji tego wydarzenia zachęca ludzi mediów, aby „nie lękali się poprzez prasę, radio telewizję i internet, przekazywać nadzieję i ufność w naszych czasach”.

Katolickie Radio Zamość jako rozgłośnia diecezjalna i regionalna od 19 lat z odwagą i mocą głosi Ewangelię, dobrą nowinę, przekazując dobre wiadomości i stając się przy tym radiem wiarygodnym z pozytywnym przesłaniem.

W ostatnim czasie wzrosła słuchalność naszej rozgłośni. Na początku sierpnia została zwiększona moc głównego nadajnika z 10 kw na 12,5 kw na częstotliwości 90,1 FM, znajdującego się na maszcie w Tarnawatce. Dzięki temu poprawiła się w wielu miejscach jakość sygnału radiowego, ale też pozwoliła stacji dotrzeć w nowe miejsca. Obecnie czekamy na decyzję Urzędu Komunikacji Elektronicznej dotyczącej uruchomienia nadajnika radia w Lubaczowie na częstotliwości 101,2 FM.

Nie byłoby to możliwe gdyby nie zaangażowanie i wsparcie wielu osób. Dlatego dziękuję wszystkim, którzy poprzez ofiary na radio, reklamę, sponsoring, promocję na antenie, przygotowywanie i nagrywanie audycji rozwijają naszą rozgłośnię. Słowa podziękowania składam także na ręce wszystkich księży proboszczów oraz parafian z terenu naszej diecezji za zapraszanie Katolickiego Radia Zamość na Niedziele Radiowe oraz organizowanie zbiórek do puszek na wsparcie naszej rozgłośni. Cieszę się, że towarzyszymy Peregrynacji Krzyża Wielkopiątkowego św. Jana Pawła II w parafiach.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie dobro otrzymane od Was drodzy przyjaciele, słuchacze i dobroczyńcy Katolickiego Radia Zamość, pamiętając o Was w naszych modlitwach na antenie radia.

Ks. Krystian Bordzań
Dyrektor Katolickiego Radia Zamość

pobierz SLOWO.doc

zj, 15 września 2017

» ŻYCIE KONSEKROWANE W KOŚCIELE I DLA KOŚCIOŁA
 » Wędrowanie z Jezusem
 » Kurs Duszpasterski w roku szkolnym 2017/2018
 » Zapraszamy do lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela” Nr 3 na 21 I 2018 r.
 » Prośba do Księży Proboszczów
 » Zaproszenie na nabożeństwo do św. Rity
 » 18-25 stycznia - Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
 » Rekolekcje dla młodzieży w wieku 13-15 lat
 » XII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Kapłanów
 » Imieniny Księdza Biskupa Mariusza Leszczyńskiego

XVIII Dzień Islamu

27.01.2018
XII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla LSO i kapłanów

27.01.2018
III Charytatywny Bal Młodych Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

28.01.2018
X Przegląd Zespołów Kolędniczych "Herody"

02.02.2018
Światowy Dzień Życia Konsekrowanego

2007 - 2018 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 99846141 gości / 11 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.