Drodzy Przyjaciele, Słuchacze i Dobroczyńcy Katolickiego Radia Zamość!

już w III niedzielę września br. w Kościele w Polce obchodzimy 51. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Papież Franciszek w słowie skierowanym w okazji tego wydarzenia zachęca ludzi mediów, aby „nie lękali się poprzez prasę, radio telewizję i internet, przekazywać nadzieję i ufność w naszych czasach”.

Katolickie Radio Zamość jako rozgłośnia diecezjalna i regionalna od 19 lat z odwagą i mocą głosi Ewangelię, dobrą nowinę, przekazując dobre wiadomości i stając się przy tym radiem wiarygodnym z pozytywnym przesłaniem.

W ostatnim czasie wzrosła słuchalność naszej rozgłośni. Na początku sierpnia została zwiększona moc głównego nadajnika z 10 kw na 12,5 kw na częstotliwości 90,1 FM, znajdującego się na maszcie w Tarnawatce. Dzięki temu poprawiła się w wielu miejscach jakość sygnału radiowego, ale też pozwoliła stacji dotrzeć w nowe miejsca. Obecnie czekamy na decyzję Urzędu Komunikacji Elektronicznej dotyczącej uruchomienia nadajnika radia w Lubaczowie na częstotliwości 101,2 FM.

Nie byłoby to możliwe gdyby nie zaangażowanie i wsparcie wielu osób. Dlatego dziękuję wszystkim, którzy poprzez ofiary na radio, reklamę, sponsoring, promocję na antenie, przygotowywanie i nagrywanie audycji rozwijają naszą rozgłośnię. Słowa podziękowania składam także na ręce wszystkich księży proboszczów oraz parafian z terenu naszej diecezji za zapraszanie Katolickiego Radia Zamość na Niedziele Radiowe oraz organizowanie zbiórek do puszek na wsparcie naszej rozgłośni. Cieszę się, że towarzyszymy Peregrynacji Krzyża Wielkopiątkowego św. Jana Pawła II w parafiach.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie dobro otrzymane od Was drodzy przyjaciele, słuchacze i dobroczyńcy Katolickiego Radia Zamość, pamiętając o Was w naszych modlitwach na antenie radia.

Ks. Krystian Bordzań
Dyrektor Katolickiego Radia Zamość

pobierz SLOWO.doc

zj, 15 września 2017

» Zmarła s. Helena Pasieczna (l. 70) ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanie Poczętej (Służebniczki Starowiejskie) – pochodząca z parafii Tarnawatka
 » Zmarła Michalina Wróbel (l. 70), mama ks. Pawła Wróbla – proboszcza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Hostynnem
 » Zmarł ks. Henryk Misa (l. 48) – proboszcz parafii pw. św. Jacka i MB Różańcowej w Horodle
 » Zmarła Franciszka Majdanik ( l. 91 ) - mama siostry Elwiry (Heleny Majdanik), Józefitki pochodzącej z parafii Ruda Różaniecka, a obecnie posługującej w Radnej Górze
 » "Pilnie potrzebuję pieniędzy...!", "Bądź widoczny na drodze" - Apele Policji
 » Wprowadzenie, do kościoła pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu, relikwii św. Rity - świętej od spraw trudnych i beznadziejnych, po ludzku niemożliwych
 » Diakonia Modlitwy Liturgicznej Służby Ołtarza
 » Ankieta do badania praktyk niedzielnych - 15 X 2017 r.
 » Dzień skupienia dla księży od 12. roku kapłaństwa do probostwa w dniach 20-21 października 2017 r.
 » Weekendowe dni rozeznawania powołania

23.10.2017
X lecie Zamojsko-Lubaczowskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w Góździe Lipińskim

24.10.2017
Dzień Narodów Zjednoczonych

27.10 - 28.10 2017
Dzień skupienia dla księży od siódmego do jedenastego roku kapłaństwa w Werchracie

27.10.2017
Etap rejonowy IV Konkursu Diecezjalnego o bł. Karolinie Kózce i św. Stanisławie Kostce

27.10.2017
Światowy Dzień Miasta

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 98308018 gości / 33 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.