III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW

serdecznie zapraszam w niedzielę, 23 lipca na III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW.

Piknik adresowany jest do rodzin z terenu Gminy Telatyn oraz okolicznych miejscowo¶ci. Jednym z istotnych jego celów jest integracja poszczególnych grup wiekowych, ożywienie ducha rodzinnego i misyjnego, prezentacja umiejętno¶ci artystycznych i sportowych, zachęcanie dzieci i rodziców do aktywnego uczestniczenia w proponowanych zabawach oraz konkursach, stworzenie okazji do wspólnego spędzania czasu rodziców i dzieci na terenie Grodu. Impreza stanie się także okazj± do promowania współpracy animacji, formacji oraz modlitwy o pokój i solidarno¶ć pomiędzy ludĽmi.

W czasie imprezy będzie można wspomóc misjonarzy kupuj±c los na loterii fantowej lub zostawiaj±c ofiarę na ¶rodki transportu, wspieraj±c akcję MIVA Polska.

W programie imprezy od godz. 14.00
IX Otwarte Mistrzostwa w Tenisie Stołowym, Mistrzostwa Posadowa w Wędkowaniu, Konkurs na najładniejszy zamek z piasku, Konkurs strzelania z łuku, Konkurs na potrawę regionaln±, a także wycieczka po Grodzie, warsztaty i pokazy dawnych rzemiosł przygotowane przez Masłomęckie Stowarzyszenie Wioska Gotów, pływanie starodawn± łódk± i rowerkiem wodnym po stawie, grillowanie własnego prowiantu, rozmowy z misjonarzami, występy artystyczne, loteria i kawiarenka misyjna i wiele innych atrakcji.
O godz. 19.00 na scenie pod Grodem Koncert Mieczysława Szcze¶niaka
i zabawa taneczna z zespołem Fresh.

ks. Andrzej Łuszcz
tel.  505 088 098

zj, 15 lipca 2017

» Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Zmarł Mieczysław Starszuk (l. 84), ojciec ks. Józefa Starszuka
 » Zmarł Marian Rebizant (l. 70), ojciec ks. Grzegorza Rebizanta – wikariusza parafii Skierbieszów
 » Program Centralnych Uroczysto¶ci Narodowego Kongresu TrzeĽwo¶ci
 » Ko¶cioły Stacyjne akcji „Różaniec do Granic” w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Zmarł Zbigniew Róg, brat ¶p. ks. Stanisława Roga.
 » Zmarł Mieczysław ¦witaj (l. 89), ojciec ks. Janusza ¦witaja – kapłana Archidiecezji Lubelskiej
 » Zmarł Piotr Iwaniec – długoletni ko¶cielny w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju
 » Drodzy Przyjaciele, Słuchacze i Dobroczyńcy Katolickiego Radia Zamo¶ć!
 » Akcja „Zatrzymaj Aborcję”

Międzynarodowy Dzień Pokoju

21.09 - 23.09 2017
Konferencje metodyczne dla katechetów ¶wieckich, sió¶tr zakonnych i ojców zakonnych w pięciu rejonach

23.09 - 24.09 2017
Ogónopolska pielgrzyka małżeństw i rodzin na Jasn± Górę

24.09.2017
Ogólnopolska pielgrzymka policji na Jasn± Górę

24.09.2017
Msza ¶w. za kolejarzy i ich rodziny- ¶w. Katarzyna godz. 17.00.

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97806231 gości / 15 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.