III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW

serdecznie zapraszam w niedzielę, 23 lipca na III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW.

Piknik adresowany jest do rodzin z terenu Gminy Telatyn oraz okolicznych miejscowo¶ci. Jednym z istotnych jego celów jest integracja poszczególnych grup wiekowych, ożywienie ducha rodzinnego i misyjnego, prezentacja umiejętno¶ci artystycznych i sportowych, zachęcanie dzieci i rodziców do aktywnego uczestniczenia w proponowanych zabawach oraz konkursach, stworzenie okazji do wspólnego spędzania czasu rodziców i dzieci na terenie Grodu. Impreza stanie się także okazj± do promowania współpracy animacji, formacji oraz modlitwy o pokój i solidarno¶ć pomiędzy ludĽmi.

W czasie imprezy będzie można wspomóc misjonarzy kupuj±c los na loterii fantowej lub zostawiaj±c ofiarę na ¶rodki transportu, wspieraj±c akcję MIVA Polska.

W programie imprezy od godz. 14.00
IX Otwarte Mistrzostwa w Tenisie Stołowym, Mistrzostwa Posadowa w Wędkowaniu, Konkurs na najładniejszy zamek z piasku, Konkurs strzelania z łuku, Konkurs na potrawę regionaln±, a także wycieczka po Grodzie, warsztaty i pokazy dawnych rzemiosł przygotowane przez Masłomęckie Stowarzyszenie Wioska Gotów, pływanie starodawn± łódk± i rowerkiem wodnym po stawie, grillowanie własnego prowiantu, rozmowy z misjonarzami, występy artystyczne, loteria i kawiarenka misyjna i wiele innych atrakcji.
O godz. 19.00 na scenie pod Grodem Koncert Mieczysława Szcze¶niaka
i zabawa taneczna z zespołem Fresh.

ks. Andrzej Łuszcz
tel.  505 088 098

zj, 15 lipca 2017

» SŁOWO BISKUPA DIECEZJALNEGO MARIANA ROJKA Z RACJI DOŻYNEK
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka zapraszaj±ce na rekolekcje ewangelizacyjne „Jezus na Wschodzie”
 » Zmarła Regina Soniak (l. 84) - mama ks. Dariusza Soniaka, proboszcza parafii Nielisz
 » Informacja o misji kanonicznej do nauczania religii w szkole
 » Rekolekcje kapłańskie w 2017 r.
 » Zmarła Wanda Godzisz (l. 87) - mama ks. kan. Józefa Godzisza
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Apel Przewodnicz±cego Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa TrzeĽwo¶ci na sierpień 2017 – miesi±c abstynencji
 » Msze ¶w. na rozpoczęcie XXXV Pieszej Pielgrzymki na Jasn± Górę

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97348838 gości / 14 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.