III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MYŚLĄ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW

serdecznie zapraszam w niedzielę, 23 lipca na III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MYŚLĄ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW.

Piknik adresowany jest do rodzin z terenu Gminy Telatyn oraz okolicznych miejscowości. Jednym z istotnych jego celów jest integracja poszczególnych grup wiekowych, ożywienie ducha rodzinnego i misyjnego, prezentacja umiejętności artystycznych i sportowych, zachęcanie dzieci i rodziców do aktywnego uczestniczenia w proponowanych zabawach oraz konkursach, stworzenie okazji do wspólnego spędzania czasu rodziców i dzieci na terenie Grodu. Impreza stanie się także okazją do promowania współpracy animacji, formacji oraz modlitwy o pokój i solidarność pomiędzy ludźmi.

W czasie imprezy będzie można wspomóc misjonarzy kupując los na loterii fantowej lub zostawiając ofiarę na środki transportu, wspierając akcję MIVA Polska.

W programie imprezy od godz. 14.00
IX Otwarte Mistrzostwa w Tenisie Stołowym, Mistrzostwa Posadowa w Wędkowaniu, Konkurs na najładniejszy zamek z piasku, Konkurs strzelania z łuku, Konkurs na potrawę regionalną, a także wycieczka po Grodzie, warsztaty i pokazy dawnych rzemiosł przygotowane przez Masłomęckie Stowarzyszenie Wioska Gotów, pływanie starodawną łódką i rowerkiem wodnym po stawie, grillowanie własnego prowiantu, rozmowy z misjonarzami, występy artystyczne, loteria i kawiarenka misyjna i wiele innych atrakcji.
O godz. 19.00 na scenie pod Grodem Koncert Mieczysława Szcześniaka
i zabawa taneczna z zespołem Fresh.

ks. Andrzej Łuszcz
tel.  505 088 098

zj, 15 lipca 2017

» Zmarła s. Helena Pasieczna (l. 70) ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanie Poczętej (Służebniczki Starowiejskie) – pochodząca z parafii Tarnawatka
 » Zmarła Michalina Wróbel (l. 70), mama ks. Pawła Wróbla – proboszcza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Hostynnem
 » Zmarł ks. Henryk Misa (l. 48) – proboszcz parafii pw. św. Jacka i MB Różańcowej w Horodle
 » Zmarła Franciszka Majdanik ( l. 91 ) - mama siostry Elwiry (Heleny Majdanik), Józefitki pochodzącej z parafii Ruda Różaniecka, a obecnie posługującej w Radnej Górze
 » "Pilnie potrzebuję pieniędzy...!", "Bądź widoczny na drodze" - Apele Policji
 » Wprowadzenie, do kościoła pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu, relikwii św. Rity - świętej od spraw trudnych i beznadziejnych, po ludzku niemożliwych
 » Diakonia Modlitwy Liturgicznej Służby Ołtarza
 » Ankieta do badania praktyk niedzielnych - 15 X 2017 r.
 » Dzień skupienia dla księży od 12. roku kapłaństwa do probostwa w dniach 20-21 października 2017 r.
 » Weekendowe dni rozeznawania powołania

23.10.2017
X lecie Zamojsko-Lubaczowskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w Góździe Lipińskim

24.10.2017
Dzień Narodów Zjednoczonych

27.10 - 28.10 2017
Dzień skupienia dla księży od siódmego do jedenastego roku kapłaństwa w Werchracie

27.10.2017
Etap rejonowy IV Konkursu Diecezjalnego o bł. Karolinie Kózce i św. Stanisławie Kostce

27.10.2017
Światowy Dzień Miasta

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 98320585 gości / 19 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.