Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie

W sobotę, 22 lipca 2017 r. Ko¶ciół katolicki po raz drugi obchodzi dzień ¶w. Marii Magdaleny jako ¶więto – dotychczas było to wspomnienie obowi±zkowe. Zmiana nast±piła na życzenie papieża Franciszka, który chciał w ten sposób podkre¶lić rolę nie tylko tej ¶więtej kobiety, która jako pierwsza przekazała ¶wiatu wiadomo¶ć o zmartwychwstaniu Pana Jezusa, ale także wszystkich kobiet w Ko¶ciele.

pobierz PREFACJA.pdf

zj, 11 lipca 2017

» Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » NABOŻEŃSTWO POWITANIA KRZYŻA ¦WIĘTEGO – PROGRAM
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97117577 gości / 19 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.