Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych

Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury wraz  z Konferencj± Episkopatu USA organizuje szkolenie dla diakonów i  księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych.

Warsztaty odbęd± się w dniach od 9 do 11 paĽdziernika 2017 roku w Warszawie.

Szkolenie to dwa pełne dni zajęć przed kamer± „pod okiem” specjalistów. Znani dziennikarze, zarówno z mediów komercyjnych jak i publicznych podziel± się swoim bogatym do¶wiadczeniem.

Warsztaty na temat sztuki wyst±pień publicznych będ± miały na celu:
·        pogłębienie wiedzy na temat zjawiska autoprezentacji
·        wzrost ¶wiadomo¶ci o roli komunikacji niewerbalnej
·        pogłębienie wiedzy z zakresu profesjonalnych wyst±pień publicznych
·        wskazanie najmocniejszych stron do wykorzystania w trakcie wyst±pień publicznych
·        praktyczne ćwiczenia wyst±pień przed kamer± i publiczno¶ci± w przyjaznej atmosferze

W ostatniej edycji w warsztatach uczestniczyli diakoni i młodzi księża z Węgier, Czech, Słowacji, Łotwy, Białorusi i oczywi¶cie z Polski.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 sierpnia 2017 roku.

Dzięki wsparciu USCCB udział w szkoleniach wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem jest nieodpłatny, jednakże liczba miejsc jest ograniczona.

W celu zapisania się na warsztaty pro¶ba o wypełnienie zał±czonego formularza zgłoszenia i odesłanie go na adres: info@eccc.pl

Z modlitewn± pamięci±
o. Wojciech Mikulski SJ

pobierz FORMULARZ_2017.doc

zj, 18 lipca 2017

» Spotkanie Diecezjalnej Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich
 » Pro¶ba do Księży Proboszczów z dekanatów Cieszanów, Tarnogród, Lubaczów i Narol
 » Wskazania Konferencji Episkopatu Polski dotycz±ce homilii mszalnej
 » Rejonowe spotkania formacyjne – II spotkanie (20-24 listopada 2017)
 » Folder na wizytę kolędow±
 » XV FINAŁ
 » Instrukcja Konferencji Episkopatu Polski o muzyce ko¶cielnej
 » Msza ¶w. za zmarłych kapłanów
 » 17 listopada br. rozpoczyna się nowenna przed odnowieniem w parafiach Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana
 » KOCHAJ i WALCZ

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 98848952 gości / 7 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.