Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury wraz  z Konferencj± Episkopatu USA organizuje szkolenie dla diakonów i  księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych.

Warsztaty odbęd± się w dniach od 9 do 11 paĽdziernika 2017 roku w Warszawie.

Szkolenie to dwa pełne dni zajęć przed kamer± „pod okiem” specjalistów. Znani dziennikarze, zarówno z mediów komercyjnych jak i publicznych podziel± się swoim bogatym do¶wiadczeniem.

Warsztaty na temat sztuki wyst±pień publicznych będ± miały na celu:
·        pogłębienie wiedzy na temat zjawiska autoprezentacji
·        wzrost ¶wiadomo¶ci o roli komunikacji niewerbalnej
·        pogłębienie wiedzy z zakresu profesjonalnych wyst±pień publicznych
·        wskazanie najmocniejszych stron do wykorzystania w trakcie wyst±pień publicznych
·        praktyczne ćwiczenia wyst±pień przed kamer± i publiczno¶ci± w przyjaznej atmosferze

W ostatniej edycji w warsztatach uczestniczyli diakoni i młodzi księża z Węgier, Czech, Słowacji, Łotwy, Białorusi i oczywi¶cie z Polski.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 sierpnia 2017 roku.

Dzięki wsparciu USCCB udział w szkoleniach wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem jest nieodpłatny, jednakże liczba miejsc jest ograniczona.

W celu zapisania się na warsztaty pro¶ba o wypełnienie zał±czonego formularza zgłoszenia i odesłanie go na adres: info@eccc.pl

Z modlitewn± pamięci±
o. Wojciech Mikulski SJ

pobierz FORMULARZ_2017.doc

zj, 18 lipca 2017

» Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » NABOŻEŃSTWO POWITANIA KRZYŻA ¦WIĘTEGO – PROGRAM
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97117571 gości / 19 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.