Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po święceniach z zakresu wystąpień publicznych

Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury wraz  z Konferencją Episkopatu USA organizuje szkolenie dla diakonów i  księży do pięciu lat po święceniach z zakresu wystąpień publicznych.

Warsztaty odbędą się w dniach od 9 do 11 października 2017 roku w Warszawie.

Szkolenie to dwa pełne dni zajęć przed kamerą „pod okiem” specjalistów. Znani dziennikarze, zarówno z mediów komercyjnych jak i publicznych podzielą się swoim bogatym doświadczeniem.

Warsztaty na temat sztuki wystąpień publicznych będą miały na celu:
·        pogłębienie wiedzy na temat zjawiska autoprezentacji
·        wzrost świadomości o roli komunikacji niewerbalnej
·        pogłębienie wiedzy z zakresu profesjonalnych wystąpień publicznych
·        wskazanie najmocniejszych stron do wykorzystania w trakcie wystąpień publicznych
·        praktyczne ćwiczenia wystąpień przed kamerą i publicznością w przyjaznej atmosferze

W ostatniej edycji w warsztatach uczestniczyli diakoni i młodzi księża z Węgier, Czech, Słowacji, Łotwy, Białorusi i oczywiście z Polski.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 sierpnia 2017 roku.

Dzięki wsparciu USCCB udział w szkoleniach wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem jest nieodpłatny, jednakże liczba miejsc jest ograniczona.

W celu zapisania się na warsztaty prośba o wypełnienie załączonego formularza zgłoszenia i odesłanie go na adres: info@eccc.pl

Z modlitewną pamięcią
o. Wojciech Mikulski SJ

pobierz FORMULARZ_2017.doc

zj, 18 lipca 2017

» SŁOWO BISKUPA DIECEZJALNEGO MARIANA ROJKA Z RACJI DOŻYNEK
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka zapraszające na rekolekcje ewangelizacyjne „Jezus na Wschodzie”
 » Zmarła Regina Soniak (l. 84) - mama ks. Dariusza Soniaka, proboszcza parafii Nielisz
 » Informacja o misji kanonicznej do nauczania religii w szkole
 » Rekolekcje kapłańskie w 2017 r.
 » Zmarła Wanda Godzisz (l. 87) - mama ks. kan. Józefa Godzisza
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotyczące organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Apel Przewodniczącego Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Trzeźwości na sierpień 2017 – miesiąc abstynencji
 » Msze św. na rozpoczęcie XXXV Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97348846 gości / 16 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.