Bp Mariusz Leszczyński – członkiem Rady Naukowej Konferencji Episkopatu Polski

Księża Biskupi zgromadzeni na 376. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski, które obradowało w Zakopanem w Księżówce w dniach 6-7 czerwca 2017 r., zatwierdzili Księdza Biskupa Mariusza Leszczyńskiego na członka Rady Naukowej KEP.

Doł±czamy się do serdecznych gratulacji i życzymy Księdzu Biskupowi ¶wiatła Ducha ¦więtego w podejmowaniu zadań, wynikaj±cych z powierzonej funkcji.

zj, 23 czerwca 2017

» Rekolekcje kapłańskie w 2017 r.
 » Informacja o misji kanonicznej do nauczania religii w szkole
 » Komunikat Konferencji Episkopatu Polski
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka z racji dożynek
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka zapraszaj±ce na rekolekcje ewangelizacyjne „Jezus na Wschodzie”
 » Zmarła Regina Soniak (l. 84) - mama ks. Dariusza Soniaka, proboszcza parafii Nielisz
 » Zmarła Wanda Godzisz (l. 87) - mama ks. kan. Józefa Godzisza
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Apel Przewodnicz±cego Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa TrzeĽwo¶ci na sierpień 2017 – miesi±c abstynencji

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97449324 gości / 28 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.