Wyniki olimpiady sportowej LSO

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Diecezjalnego Dnia LSO oraz Olimpiady Sportowej. Dziękujemy Księżom Proboszczom i Księżom Opiekunom poszczególnych grup ministranckich oraz obecnym w tym dniu z nimi Nauczycielom i Rodzicom.
W zał±czniku umieszczamy Komunikat Końcowy podsumowuj±cy zmagania sportowe.
Gdyby okazało się ze jaka¶ drużyna lub medalista indywidualny nie odebrał swojej nagrody prosimy o kontakt z Diecezjalnym Duszpasterstwem LSO. Podobnie jeżeli chodzi o pami±tkowe statuetki dla każdej parafii za udział w tym wydarzeniu.

Duszpasterstwo LSO Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

pobierz KOMUNIKAT.doc

zj, 23 czerwca 2017

» Rekolekcje kapłańskie w 2017 r.
 » Informacja o misji kanonicznej do nauczania religii w szkole
 » Komunikat Konferencji Episkopatu Polski
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka z racji dożynek
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka zapraszaj±ce na rekolekcje ewangelizacyjne „Jezus na Wschodzie”
 » Zmarła Regina Soniak (l. 84) - mama ks. Dariusza Soniaka, proboszcza parafii Nielisz
 » Zmarła Wanda Godzisz (l. 87) - mama ks. kan. Józefa Godzisza
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Apel Przewodnicz±cego Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa TrzeĽwo¶ci na sierpień 2017 – miesi±c abstynencji

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97443382 gości / 22 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.