Wyniki olimpiady sportowej LSO

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Diecezjalnego Dnia LSO oraz Olimpiady Sportowej. Dziękujemy Księżom Proboszczom i Księżom Opiekunom poszczególnych grup ministranckich oraz obecnym w tym dniu z nimi Nauczycielom i Rodzicom.
W zał±czniku umieszczamy Komunikat Końcowy podsumowuj±cy zmagania sportowe.
Gdyby okazało się ze jaka¶ drużyna lub medalista indywidualny nie odebrał swojej nagrody prosimy o kontakt z Diecezjalnym Duszpasterstwem LSO. Podobnie jeżeli chodzi o pami±tkowe statuetki dla każdej parafii za udział w tym wydarzeniu.

Duszpasterstwo LSO Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

pobierz KOMUNIKAT.doc

zj, 23 czerwca 2017

» Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97065297 gości / 12 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.