Diecezjalna Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza do Zamojskiej Katedry

Przypominamy, że w dniu 20 czerwca 2017 r. – odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza do Zamojskiej Katedry. Pielgrzymka wpisuje się w dziękczynienie za 25 – lecie ustanowienia naszej diecezji.

O godzenie 9.30 w Katedrze zostanie odprawiona Msza ¶więte pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Mariana Rojka w czasie której zostan± ustanowieni nowi Ceremoniarze.
Po Mszy nast±pi przemarsz na obiekty OSiR. Tam zostanie rozegrana Olimpiada Sportowa dla LSO.

zj, 19 czerwca 2017

» Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97065390 gości / 16 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.