Exodus Młodych

W imieniu organizatorów zapraszamy na 7. Exodus Młodych - Spotkanie Młodzieży w Diecezji Zamojsko Lubaczowzkiej. Jest to czas rekolekcji, koncertów, nabożeństw i warsztatów pod namiotatmi,  który będzie miał miejsce w dniach 4-7 lipca 2017 r. w Zwierzyńcu.

Tegorocznym tematem jest hasło roku duszpasterskiego - „IdĽcie i gło¶cie”. W zwi±zku z tym zaprosili¶my wielu ciekawych go¶ci  (ks. Piotr Glas - egzorcysta z Anglii, odpowiedzialny m.in za  Wielk± Pokutę w Częstochowie, Ania Golędzinowska - nawrócona modelka, Marcin Zieliński - charyzmatyk, modl±cy się o uzdrowienie, Ks. Paweł Krężołek - duszpasterz celebrytów, ks. Jakub Bartczak - rapuj±cy ksi±dz, Mocni w Duchu i Owca - znane zespoły chrze¶cijańskie).

Wszystkie informacje o programie, kosztach uczestnictwa i zapisach znajduj± się na stronie internetowej: www.exodusmlodych.pl

Chętnych prosimy o jak najszybsz± rejestrację.

ks. Piotr Spyra

zj, 22 czerwca 2017

» Spotkanie Diecezjalnej Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich
 » Pro¶ba do Księży Proboszczów z dekanatów Cieszanów, Tarnogród, Lubaczów i Narol
 » Wskazania Konferencji Episkopatu Polski dotycz±ce homilii mszalnej
 » Rejonowe spotkania formacyjne – II spotkanie (20-24 listopada 2017)
 » Folder na wizytę kolędow±
 » XV FINAŁ
 » Instrukcja Konferencji Episkopatu Polski o muzyce ko¶cielnej
 » Msza ¶w. za zmarłych kapłanów
 » 17 listopada br. rozpoczyna się nowenna przed odnowieniem w parafiach Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana
 » KOCHAJ i WALCZ

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 98849070 gości / 12 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.