Exodus Młodych

W imieniu organizatorów zapraszamy na 7. Exodus Młodych - Spotkanie Młodzieży w Diecezji Zamojsko Lubaczowzkiej. Jest to czas rekolekcji, koncertów, nabożeństw i warsztatów pod namiotatmi,  który będzie miał miejsce w dniach 4-7 lipca 2017 r. w Zwierzyńcu.

Tegorocznym tematem jest hasło roku duszpasterskiego - „IdĽcie i gło¶cie”. W zwi±zku z tym zaprosili¶my wielu ciekawych go¶ci  (ks. Piotr Glas - egzorcysta z Anglii, odpowiedzialny m.in za  Wielk± Pokutę w Częstochowie, Ania Golędzinowska - nawrócona modelka, Marcin Zieliński - charyzmatyk, modl±cy się o uzdrowienie, Ks. Paweł Krężołek - duszpasterz celebrytów, ks. Jakub Bartczak - rapuj±cy ksi±dz, Mocni w Duchu i Owca - znane zespoły chrze¶cijańskie).

Wszystkie informacje o programie, kosztach uczestnictwa i zapisach znajduj± się na stronie internetowej: www.exodusmlodych.pl

Chętnych prosimy o jak najszybsz± rejestrację.

ks. Piotr Spyra

zj, 22 czerwca 2017

» Rekolekcje kapłańskie w 2017 r.
 » Informacja o misji kanonicznej do nauczania religii w szkole
 » Komunikat Konferencji Episkopatu Polski
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka z racji dożynek
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka zapraszaj±ce na rekolekcje ewangelizacyjne „Jezus na Wschodzie”
 » Zmarła Regina Soniak (l. 84) - mama ks. Dariusza Soniaka, proboszcza parafii Nielisz
 » Zmarła Wanda Godzisz (l. 87) - mama ks. kan. Józefa Godzisza
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Apel Przewodnicz±cego Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa TrzeĽwo¶ci na sierpień 2017 – miesi±c abstynencji

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97449387 gości / 28 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.