Exodus Młodych

W imieniu organizatorów zapraszamy na 7. Exodus Młodych - Spotkanie Młodzieży w Diecezji Zamojsko Lubaczowzkiej. Jest to czas rekolekcji, koncertów, nabożeństw i warsztatów pod namiotatmi,  który będzie miał miejsce w dniach 4-7 lipca 2017 r. w Zwierzyńcu.

Tegorocznym tematem jest hasło roku duszpasterskiego - „IdĽcie i gło¶cie”. W zwi±zku z tym zaprosili¶my wielu ciekawych go¶ci  (ks. Piotr Glas - egzorcysta z Anglii, odpowiedzialny m.in za  Wielk± Pokutę w Częstochowie, Ania Golędzinowska - nawrócona modelka, Marcin Zieliński - charyzmatyk, modl±cy się o uzdrowienie, Ks. Paweł Krężołek - duszpasterz celebrytów, ks. Jakub Bartczak - rapuj±cy ksi±dz, Mocni w Duchu i Owca - znane zespoły chrze¶cijańskie).

Wszystkie informacje o programie, kosztach uczestnictwa i zapisach znajduj± się na stronie internetowej: www.exodusmlodych.pl

Chętnych prosimy o jak najszybsz± rejestrację.

ks. Piotr Spyra

zj, 22 czerwca 2017
przeczytano: 1958

» Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97065365 gości / 16 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.