Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do Zamo¶cia

Z racji Jubileuszu 25-lecia istnienia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej do wspólnego ¶więtowania zaprasza Liturgiczna Służba Ołtarza naszej diecezji. W tym roku pielgrzymka LSO odbędzie się 20 czerwca 2017 r. w Zamo¶ciu. Rozpocznie j± o godz. 9.30 uroczysta Eucharystia w katedrze zamojskiej, pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka, podczas której nast±pi obrzęd ustanowienia ceremoniarzy.

Po Mszy ¶w. odbędzie druga czę¶ć ¶więtowania LSO. Na obiektach O¶rodka Sportu i Rekreacji w Zamo¶ciu będzie miała miejsce Olimpiada Sportowa, do udziału w której serdecznie zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów. W zał±czeniu przesyłamy szczegółowy program olimpiady, listę konkurencji sportowych i formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać na adres wdo@zamojskolubaczowska.pl lub dostarczyć do Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego do 31 maja 2017 r. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania Diecezjalnej Pielgrzymki Liturgicznej Służby Ołtarza i Olimpiady Sportowej w roku Jubileuszu Diecezji.

Ks. Marcin Jakubiak
Duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

Ks. Sylwester Zwolak
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu

pobierz KARTA_STARTOWA.doc

pobierz OLIMPIADA.doc

zj, 10 czerwca 2017

» Wskazania Konferencji Episkopatu Polski dotycz±ce homilii mszalnej
 » Rejonowe spotkania formacyjne – II spotkanie (20-24 listopada 2017)
 » Folder na wizytę kolędow±
 » XV FINAŁ
 » Instrukcja Konferencji Episkopatu Polski o muzyce ko¶cielnej
 » Msza ¶w. za zmarłych kapłanów
 » 17 listopada br. rozpoczyna się nowenna przed odnowieniem w parafiach Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana
 » KOCHAJ i WALCZ
 » „Zaduszki Strażackie” Powiatu Hrubieszowskiego
 » II TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 98841875 gości / 21 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.