Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do Zamościa

Z racji Jubileuszu 25-lecia istnienia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej do wspólnego świętowania zaprasza Liturgiczna Służba Ołtarza naszej diecezji. W tym roku pielgrzymka LSO odbędzie się 20 czerwca 2017 r. w Zamościu. Rozpocznie ją o godz. 9.30 uroczysta Eucharystia w katedrze zamojskiej, pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka, podczas której nastąpi obrzęd ustanowienia ceremoniarzy.

Po Mszy św. odbędzie druga część świętowania LSO. Na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu będzie miała miejsce Olimpiada Sportowa, do udziału w której serdecznie zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów. W załączeniu przesyłamy szczegółowy program olimpiady, listę konkurencji sportowych i formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać na adres wdo@zamojskolubaczowska.pl lub dostarczyć do Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego do 31 maja 2017 r. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania Diecezjalnej Pielgrzymki Liturgicznej Służby Ołtarza i Olimpiady Sportowej w roku Jubileuszu Diecezji.

Ks. Marcin Jakubiak
Duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

Ks. Sylwester Zwolak
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu

pobierz KARTA_STARTOWA.doc

pobierz OLIMPIADA.doc

zj, 10 czerwca 2017
przeczytano: 2068

» Zmarła s. Helena Pasieczna (l. 70) ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP Niepokalanie Poczętej (Służebniczki Starowiejskie) – pochodząca z parafii Tarnawatka
 » Zmarła Michalina Wróbel (l. 70), mama ks. Pawła Wróbla – proboszcza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Hostynnem
 » Zmarł ks. Henryk Misa (l. 48) – proboszcz parafii pw. św. Jacka i MB Różańcowej w Horodle
 » Zmarła Franciszka Majdanik ( l. 91 ) - mama siostry Elwiry (Heleny Majdanik), Józefitki pochodzącej z parafii Ruda Różaniecka, a obecnie posługującej w Radnej Górze
 » "Pilnie potrzebuję pieniędzy...!", "Bądź widoczny na drodze" - Apele Policji
 » Wprowadzenie, do kościoła pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu, relikwii św. Rity - świętej od spraw trudnych i beznadziejnych, po ludzku niemożliwych
 » Diakonia Modlitwy Liturgicznej Służby Ołtarza
 » Ankieta do badania praktyk niedzielnych - 15 X 2017 r.
 » Dzień skupienia dla księży od 12. roku kapłaństwa do probostwa w dniach 20-21 października 2017 r.
 » Weekendowe dni rozeznawania powołania

23.10.2017
X lecie Zamojsko-Lubaczowskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w Góździe Lipińskim

24.10.2017
Dzień Narodów Zjednoczonych

27.10 - 28.10 2017
Dzień skupienia dla księży od siódmego do jedenastego roku kapłaństwa w Werchracie

27.10.2017
Etap rejonowy IV Konkursu Diecezjalnego o bł. Karolinie Kózce i św. Stanisławie Kostce

27.10.2017
Światowy Dzień Miasta

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 98320598 gości / 14 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.