Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do Zamo¶cia

Z racji Jubileuszu 25-lecia istnienia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej do wspólnego ¶więtowania zaprasza Liturgiczna Służba Ołtarza naszej diecezji. W tym roku pielgrzymka LSO odbędzie się 20 czerwca 2017 r. w Zamo¶ciu. Rozpocznie j± o godz. 9.30 uroczysta Eucharystia w katedrze zamojskiej, pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka, podczas której nast±pi obrzęd ustanowienia ceremoniarzy.

Po Mszy ¶w. odbędzie druga czę¶ć ¶więtowania LSO. Na obiektach O¶rodka Sportu i Rekreacji w Zamo¶ciu będzie miała miejsce Olimpiada Sportowa, do udziału w której serdecznie zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów. W zał±czeniu przesyłamy szczegółowy program olimpiady, listę konkurencji sportowych i formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać na adres wdo@zamojskolubaczowska.pl lub dostarczyć do Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego do 31 maja 2017 r. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania Diecezjalnej Pielgrzymki Liturgicznej Służby Ołtarza i Olimpiady Sportowej w roku Jubileuszu Diecezji.

Ks. Marcin Jakubiak
Duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

Ks. Sylwester Zwolak
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu

pobierz KARTA_STARTOWA.doc

pobierz OLIMPIADA.doc

zj, 10 czerwca 2017

» Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97049110 gości / 18 on-line.                                              MP@awel         0.04 sek.