Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do Zamo¶cia

Z racji Jubileuszu 25-lecia istnienia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej do wspólnego ¶więtowania zaprasza Liturgiczna Służba Ołtarza naszej diecezji. W tym roku pielgrzymka LSO odbędzie się 20 czerwca 2017 r. w Zamo¶ciu. Rozpocznie j± o godz. 9.30 uroczysta Eucharystia w katedrze zamojskiej, pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka, podczas której nast±pi obrzęd ustanowienia ceremoniarzy.

Po Mszy ¶w. odbędzie druga czę¶ć ¶więtowania LSO. Na obiektach O¶rodka Sportu i Rekreacji w Zamo¶ciu będzie miała miejsce Olimpiada Sportowa, do udziału w której serdecznie zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów. W zał±czeniu przesyłamy szczegółowy program olimpiady, listę konkurencji sportowych i formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać na adres wdo@zamojskolubaczowska.pl lub dostarczyć do Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego do 31 maja 2017 r. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania Diecezjalnej Pielgrzymki Liturgicznej Służby Ołtarza i Olimpiady Sportowej w roku Jubileuszu Diecezji.

Ks. Marcin Jakubiak
Duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

Ks. Sylwester Zwolak
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu

pobierz KARTA_STARTOWA.doc

pobierz OLIMPIADA.doc

zj, 19 maja 2017

» ¦więcenia prezbiteratu - Katedra Zamojska, 3 czerwca 2017 r., godz. 10.00
 » Koncert Uwielbienia w Boże Ciało w Zamo¶ciu
 » Pro¶ba o wsparcie dla ratowania życia i zdrowia Przemka
 » Dzień Prymasowski w Zamo¶ciu
 » Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
 » IX DIECEZJALNY DZIECIĘCY FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ
 » XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej w Biłgoraju
 » „CZAS NA RODZINĘ”
 » ARTYSTA MIŁOSIERDZIA
 » XXIII DNI KULTURY CHRZE¦CIJAŃSKIEJ

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 96276158 gości / 19 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.