Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do Zamo¶cia

Z racji Jubileuszu 25-lecia istnienia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej do wspólnego ¶więtowania zaprasza Liturgiczna Służba Ołtarza naszej diecezji. W tym roku pielgrzymka LSO odbędzie się 20 czerwca 2017 r. w Zamo¶ciu. Rozpocznie j± o godz. 9.30 uroczysta Eucharystia w katedrze zamojskiej, pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka, podczas której nast±pi obrzęd ustanowienia ceremoniarzy.

Po Mszy ¶w. odbędzie druga czę¶ć ¶więtowania LSO. Na obiektach O¶rodka Sportu i Rekreacji w Zamo¶ciu będzie miała miejsce Olimpiada Sportowa, do udziału w której serdecznie zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów. W zał±czeniu przesyłamy szczegółowy program olimpiady, listę konkurencji sportowych i formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać na adres wdo@zamojskolubaczowska.pl lub dostarczyć do Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego do 31 maja 2017 r. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania Diecezjalnej Pielgrzymki Liturgicznej Służby Ołtarza i Olimpiady Sportowej w roku Jubileuszu Diecezji.

Ks. Marcin Jakubiak
Duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

Ks. Sylwester Zwolak
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu

pobierz KARTA_STARTOWA.doc

pobierz OLIMPIADA.doc

zj, 10 czerwca 2017
przeczytano: 1971

» Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Zmarł Mieczysław Starszuk (l. 84), ojciec ks. Józefa Starszuka
 » Zmarł Marian Rebizant (l. 70), ojciec ks. Grzegorza Rebizanta – wikariusza parafii Skierbieszów
 » Program Centralnych Uroczysto¶ci Narodowego Kongresu TrzeĽwo¶ci
 » Ko¶cioły Stacyjne akcji „Różaniec do Granic” w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Zmarł Zbigniew Róg, brat ¶p. ks. Stanisława Roga.
 » Zmarł Mieczysław ¦witaj (l. 89), ojciec ks. Janusza ¦witaja – kapłana Archidiecezji Lubelskiej
 » Zmarł Piotr Iwaniec – długoletni ko¶cielny w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju
 » Drodzy Przyjaciele, Słuchacze i Dobroczyńcy Katolickiego Radia Zamo¶ć!
 » Akcja „Zatrzymaj Aborcję”

Międzynarodowy Dzień Pokoju

21.09 - 23.09 2017
Konferencje metodyczne dla katechetów ¶wieckich, sió¶tr zakonnych i ojców zakonnych w pięciu rejonach

23.09 - 24.09 2017
Ogónopolska pielgrzyka małżeństw i rodzin na Jasn± Górę

24.09.2017
Ogólnopolska pielgrzymka policji na Jasn± Górę

24.09.2017
Msza ¶w. za kolejarzy i ich rodziny- ¶w. Katarzyna godz. 17.00.

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97806287 gości / 12 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.