Wyprawa Otwartych Oczu

13 maja po raz kolejny odbędzie się w Górecku Ko¶cielnym "Wyprawa Otwartych Oczu".

Zapraszamy na to wydarzenie dzieci, młodzież, dorosłych, rodziny i wszystkich, którzy chc± szukać ¶ladów Pana Boga w pięknie otaczaj±cego nas ¶wiata. Pragniemy także do¶wiadczyć charyzmatu spotkania z Bogiem i drugim człowiekiem.

Szczegółowy program znajduje się na plakacie.

Ruszamy o godz.9.00. Wyrusz z nami !

mp@aweł, 9 maja 2017

» Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97049106 gości / 18 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.