Życzenia i modlitwa z racji imienin Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka

W niedzielę, 30 kwietnia przypadaj± imieniny Biskupa Zamojsko-Lubaczowskiego Mariana Rojka. Zachęcamy w tym dniu do szczególnej modlitewnej pamięci o Drogim Solenizancie.

Ksi±dz Biskup odzyskuje siły po przebytej operacji i nie jest jeszcze w stanie bezpo¶rednio spotykać się z osobami pragn±cymi złożyć życzenia imieninowe. Wyraża wdzięczno¶ć za wszelkie oznaki życzliwo¶ci.

Informujemy, że Biskup Pomocniczy Mariusz Leszczyński w tym dniu o godz. 17.00 w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Horyszowie przy Krzyżu Wielkopi±tkowym ¶w. Jana Pawła II będzie modlił się wraz z wiernymi i słuchaczami Katolickiego Radia Zamo¶ć o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Biskupa Mariana Rojka.  Również w Katedrze Zamojskiej w tym dniu o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza ¶w. z racji imienin Księdza Biskupa Mariana Rojka pod przewodnictwem Kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu.

Wszystkich, którzy będ± mogli uczestniczyć w tych wydarzeniach, serdecznie zapraszamy.

zj, 28 kwietnia 2017

» IX DIECEZJALNY DZIECIĘCY FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ
 » XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej w Biłgoraju
 » „CZAS NA RODZINĘ”
 » ARTYSTA MIŁOSIERDZIA
 » XXIII DNI KULTURY CHRZE¦CIJAŃSKIEJ
 » Zapro¶ misjonarza do swojej parafii
 » „Jezus na Wschodzie”
 » LIST EPISKOPATU POLSKI Z OKAZJI SETNEJ ROCZNICY OBJAWIEŃ FATIMSKICH
 » Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do Zamo¶cia
 » Dzień skupienia dla Wspólnot Rodzin Nazaretańskich Archidiecezji Lubelskiej i Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 96226271 gości / 12 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.