Życzenia i modlitwa z racji imienin Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka

W niedzielę, 30 kwietnia przypadaj± imieniny Biskupa Zamojsko-Lubaczowskiego Mariana Rojka. Zachęcamy w tym dniu do szczególnej modlitewnej pamięci o Drogim Solenizancie.

Ksi±dz Biskup odzyskuje siły po przebytej operacji i nie jest jeszcze w stanie bezpo¶rednio spotykać się z osobami pragn±cymi złożyć życzenia imieninowe. Wyraża wdzięczno¶ć za wszelkie oznaki życzliwo¶ci.

Informujemy, że Biskup Pomocniczy Mariusz Leszczyński w tym dniu o godz. 17.00 w parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Horyszowie przy Krzyżu Wielkopi±tkowym ¶w. Jana Pawła II będzie modlił się wraz z wiernymi i słuchaczami Katolickiego Radia Zamo¶ć o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Biskupa Mariana Rojka.  Również w Katedrze Zamojskiej w tym dniu o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza ¶w. z racji imienin Księdza Biskupa Mariana Rojka pod przewodnictwem Kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu.

Wszystkich, którzy będ± mogli uczestniczyć w tych wydarzeniach, serdecznie zapraszamy.

zj, 28 kwietnia 2017

» Dzień Kapłański - Krasnobród, 24 czerwca 2017 r.
 » Wyniki olimpiady sportowej LSO
 » Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne w ramach rekolekcji LSO
 » Bp Mariusz Leszczyński – członkiem Rady Naukowej Konferencji Episkopatu Polski
 » Exodus Młodych
 » Rekolekcje wakacyjne dla wszystkich czynnych członków Liturgicznej Służby Ołtarza
 » Diecezjalna Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza do Zamojskiej Katedry
 » Zaproszenie na odpust MB Krasnobrodzkiej, 1-2 lipca 2017 r.
 » Zmarła Władysława Dziadosz (l. 58) - mama ks. Mariusza Dziadosza, wikariusza parafii Cieszanów
 » „X Memoriał ku pamięci nieżyj±cego ks. Zbyszka Antosza”

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 96612834 gości / 16 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.