Intencje modlitewne Kół Żywego Różańca na maj i Rok Jubileuszowy Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

W zwi±zku ze zbliżaj±c± się pierwsz± niedziel± maja i zmian± tajemnic różańcowych, bardzo prosimy o przekazanie Kołom Żywego Różańca w parafiach pro¶by o intensywn± i ofiarn± modlitwę w intencji wydarzeń jubileuszowych w diecezji, w sposób szczególny za rekolekcje z ojcami Enrique i Antonello na stadionie OSiR w Zamo¶ciu (26 sierpnia) i rekolekcji kapłańskich w Krasnobrodzie (28-21 sierpnia). Ta intencja niech obowi±zuje przez cały czas trwania jubileuszu diecezji, do 13 paĽdziernika 2017 r.

Bardzo prosimy zwłaszcza chorych, starszych, aby do modlitwy doł±czyli swoje cierpienia i ofiarowali je wła¶nie w tej intencji. Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy natomiast, by w miarę możliwo¶ci do modlitwy doł±czyli swoje posty i umartwienia, aby przez drogę pokuty przygotowali serca tak ¶wieckich, jak i kapłanów na łaski zwi±zane z jubileuszem diecezji i rekolekcjami.

Niech Bóg wynagrodzi każdy trud, a Maryja - Matka Odkupiciela otacza nas swoj± Matczyn± opiek±!

ks. Julian Brzezicki
Diecezjalny Moderator Kół Żywego Różańca

ks. Piotr Spyra
Sekretarz Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego

zj, 27 kwietnia 2017

» ¦więcenia prezbiteratu - Katedra Zamojska, 3 czerwca 2017 r., godz. 10.00
 » Koncert Uwielbienia w Boże Ciało w Zamo¶ciu
 » Pro¶ba o wsparcie dla ratowania życia i zdrowia Przemka
 » Dzień Prymasowski w Zamo¶ciu
 » Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
 » IX DIECEZJALNY DZIECIĘCY FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ
 » XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej w Biłgoraju
 » „CZAS NA RODZINĘ”
 » ARTYSTA MIŁOSIERDZIA
 » XXIII DNI KULTURY CHRZE¦CIJAŃSKIEJ

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 96275988 gości / 19 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.