Intencje modlitewne Kół Żywego Różańca na maj i Rok Jubileuszowy Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

W zwi±zku ze zbliżaj±c± się pierwsz± niedziel± maja i zmian± tajemnic różańcowych, bardzo prosimy o przekazanie Kołom Żywego Różańca w parafiach pro¶by o intensywn± i ofiarn± modlitwę w intencji wydarzeń jubileuszowych w diecezji, w sposób szczególny za rekolekcje z ojcami Enrique i Antonello na stadionie OSiR w Zamo¶ciu (26 sierpnia) i rekolekcji kapłańskich w Krasnobrodzie (28-21 sierpnia). Ta intencja niech obowi±zuje przez cały czas trwania jubileuszu diecezji, do 13 paĽdziernika 2017 r.

Bardzo prosimy zwłaszcza chorych, starszych, aby do modlitwy doł±czyli swoje cierpienia i ofiarowali je wła¶nie w tej intencji. Wszystkich ludzi dobrej woli prosimy natomiast, by w miarę możliwo¶ci do modlitwy doł±czyli swoje posty i umartwienia, aby przez drogę pokuty przygotowali serca tak ¶wieckich, jak i kapłanów na łaski zwi±zane z jubileuszem diecezji i rekolekcjami.

Niech Bóg wynagrodzi każdy trud, a Maryja - Matka Odkupiciela otacza nas swoj± Matczyn± opiek±!

ks. Julian Brzezicki
Diecezjalny Moderator Kół Żywego Różańca

ks. Piotr Spyra
Sekretarz Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego

zj, 27 kwietnia 2017

» Zmarł Bazyli Kulczycki (l. 89), ojciec ks. Romana Kulczyckiego
 » ¦więto Patronalne Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Akcji Katolickiej
 » Nowa ilo¶ć egzemplarzy Tygodnika Katolickiego „NIEDZIELA”
 » Oferta Sprzedaży Energii Elektrycznej w PGE S.A.
 » Krasnobród. Sanktuarium i duszpasterze (Lublin 2017)
 » Msza ¶w. za zmarłych kapłanów
 » Rejonowe spotkania formacyjne – II spotkanie (20-24 listopada 2017)
 » Kurs liturgiczny dla fotografów i kamerzystów
 » Spotkanie Diecezjalnej Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich
 » Zmarł Józef Krzaczkowski (l. 62), ojciec ks. Mateusza Krzaczkowskiego – wikariusza z Soli i ¶p. ks. Łukasza Krzaczkowskiego

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 98920529 gości / 22 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.