IX Tydzień Biblijny i I Narodowy Dzień Czytania Pisma ¦więtego w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

Od 30 kwietnia do 6 maja 2017 r. Ko¶ciół w Polsce będzie obchodził IX Tydzień Biblijny pod hasłem „IdĽcie i gło¶cie”. Tak jak w poprzednich latach, dzięki Księżom Dziekanom, do każdej parafii naszej diecezji dotarły materiały przygotowane przez Dzieło Biblijne im. ¶w. Jana Pawła II.

Nowo¶ci± tegorocznych obchodów Tygodnia Biblijnego jest 1. Narodowy Dzień Czytania Pisma ¦więtego pod hasłem „WeĽ i czytaj”. Wszystkie potrzebne materiały i praktyczne wskazówki w jaki sposób można to wydarzenie przeprowadzić w parafiach s± czę¶ci± wyżej wspomnianych materiałów. Je¶li zrodziłyby się jakiekolwiek pytania, można je kierować na adres e-mailowy: ks. Krystian: xkrystianmalec@wp.pl; ks. Sławomir: slavomirkorona@wp.pl.

Zadbajmy o to, aby głos Chrystusa zabrzmiał z moc± w każdej parafii naszej diecezji. Zaangażujmy się w Narodow± sprawę i sprawmy, aby¶my przez organizację tego wydarzenia, jeszcze bardziej rozmiłowali się w słowie Bożym.

Więcej na temat samej idei tego duszpasterskiego przedsięwzięcia można dowiedzieć się z rozmowy z ks. prof. Henrykiem Witczykiem:

Ks. mgr Krystian Malec
moderator diecezjalny Dzieła Biblijnego im. ¶w. Jana Pawła II

ks. dr Sławomir Korona
wicemoderator diecezjalny Dzieła Biblijnego im. ¶w. Jana Pawła II

zj, 26 kwietnia 2017

» Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
 » IX DIECEZJALNY DZIECIĘCY FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ
 » XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej w Biłgoraju
 » „CZAS NA RODZINĘ”
 » ARTYSTA MIŁOSIERDZIA
 » XXIII DNI KULTURY CHRZE¦CIJAŃSKIEJ
 » Zapro¶ misjonarza do swojej parafii
 » „Jezus na Wschodzie”
 » LIST EPISKOPATU POLSKI Z OKAZJI SETNEJ ROCZNICY OBJAWIEŃ FATIMSKICH
 » Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do Zamo¶cia

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 96237884 gości / 20 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.