Niedziela Palmowa w Zamo¶ciu, 9 kwietnia 2017 r.

Serdecznie zapraszamy Czcigodnych Księży z Młodzież± na Niedzielę Palmow± do Zamo¶cia.
Będzie to ¦wiatowy Dzień Młodych w wymiarze diecezjalnym.

Plan:

O godz. 15.00 -  pocz±tek procesji z Ko¶cioła pw. ¶w. Michała Archanioła do Katedry Zamojskiej.

Po doj¶ciu do Katedry – Msza ¶w. o godzinie 16.00 pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka. W czasie Mszy ¶w. prosimy, by był wyznaczony ksi±dz i młodzież  z każdego dekanatu, by przyj±ć w procesji ¦wiecę Jubileuszow±.

Pro¶ba do księży, by, zabrać ze sob± do koncelebry ornaty ze ¦DM z Krakowa.

Po Mszy ¶w. przej¶cie uroczyste z flagami na halę sportow± OSiR – wej¶cie od holu (tyłem). Posiłek w holu wydadz± sprawnie wolontariusze.

18.00 – Koncert zespołu ,,niemaGotu”

Ważne!!!

Każdy Ksi±dz Dziekan, ewentualnie wyznaczony kapłan przez Księdza Dziekana prosimy, by zgłosić ostatecznie do czwartku, tj. do 6 kwietnia ilo¶ć osób uczestnicz±c± w w/w uroczysto¶ci. Zgłoszenia do księdza Tomasza Szady (603 357 099, szadi_11@tlen.pl).

Za każdego uczestnika wyznaczona jest opłata 5 zł (symbolicznie na posiłek). Koncert sponsoruje Wydział Duszpasterstwa Ogólnego.  Autokary prosimy, by wysadziły młodzież przy parafii pw. ¦w. Michała Archanioła w Zamo¶ciu i udały się na parkingi w pobliżu Katedry lub koło hali OSiR.

Każdy dekanat niech przygotuje flagi na których będzie nazwa dekanatu, Symbole ¦DM z Krakowa, nazwa parafii, nazwa szkoły.

Plan procesji jest następuj±cy: W procesji na pocz±tku będzie niesiony krzyż, ¶wiece, następnie wszystkie flagi, póĽniej aktor graj±cy Pana Jezusa wraz z innymi aktorami, zespół ¶piewaj±cy RuahElohim. Następnie dalsza czę¶ć procesji palmowej. Na pocz±tku Ksi±dz Biskup z kapłanami, młodzież± oraz wiernymi. Policja i harcerze będ± wszystko zabezpieczali.

Z serdecznymi kapłańskimi pozdrowieniami:

Ks. Jarosław Kędra – diecezjalny duszpasterz młodzieży
Ks. Tomasz Szady – diecezjalny koordynator ¦DM

zj, 1 kwietnia 2017

» DECYZJE PERSONALNE
 » Dzień Kapłański - Krasnobród, 24 czerwca 2017 r.
 » Wyniki olimpiady sportowej LSO
 » Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne w ramach rekolekcji LSO
 » Bp Mariusz Leszczyński – członkiem Rady Naukowej Konferencji Episkopatu Polski
 » Exodus Młodych
 » Rekolekcje wakacyjne dla wszystkich czynnych członków Liturgicznej Służby Ołtarza
 » Diecezjalna Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza do Zamojskiej Katedry
 » Zaproszenie na odpust MB Krasnobrodzkiej, 1-2 lipca 2017 r.
 » Zmarła Władysława Dziadosz (l. 58) - mama ks. Mariusza Dziadosza, wikariusza parafii Cieszanów

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 96677244 gości / 57 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.