„WIARA RODZI SIĘ Z TEGO CO SIĘ SŁYSZY”

Młodzież I Liceum Ogólnokształc±cego im. Jana Zamoyskiego w Zamo¶ciu zaprasza na „Zamojski Maraton Biblijny”, czyli całodzienne czytanie Pisma ¦więtego.

Maraton odbędzie się we wtorek, 4 kwietnia 2017 r. w ko¶ciele szkolnym pw. ¦więtej Katarzyny w Zamo¶ciu (rozpoczęcie o godz. 7.40, zakończenie godz. 16.15).

Go¶ciem tegorocznej edycji Maratonu będzie ks. Krystian Malec – student Pisma ¶w. z KUL w Lublinie, który wygłosi konferencje o godz. 8.15 i 13.45.

Pragniemy, aby we wspólne czytanie Biblii zaangażowało się jak najwięcej osób – zarówno uczniów, nauczycieli i absolwentów I Liceum Ogólnokształc±cego, jak też przedstawicieli różnych ¶rodowisk, władz, stowarzyszeń, instytucji oraz mieszkańców Zamo¶cia i okolic.

Zgłoszenia uczestników pod numerem tel. 723 536 697
lub e-mail: anna.marylka@wp.pl

zj, 29 marca 2017

» Komunikat Konferencji Episkopatu Polski
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka z racji dożynek
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka zapraszaj±ce na rekolekcje ewangelizacyjne „Jezus na Wschodzie”
 » Zmarła Regina Soniak (l. 84) - mama ks. Dariusza Soniaka, proboszcza parafii Nielisz
 » Informacja o misji kanonicznej do nauczania religii w szkole
 » Rekolekcje kapłańskie w 2017 r.
 » Zmarła Wanda Godzisz (l. 87) - mama ks. kan. Józefa Godzisza
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Apel Przewodnicz±cego Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa TrzeĽwo¶ci na sierpień 2017 – miesi±c abstynencji

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97400656 gości / 16 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.