„WIARA RODZI SIĘ Z TEGO CO SIĘ SŁYSZY”

Młodzież I Liceum Ogólnokształc±cego im. Jana Zamoyskiego w Zamo¶ciu zaprasza na „Zamojski Maraton Biblijny”, czyli całodzienne czytanie Pisma ¦więtego.

Maraton odbędzie się we wtorek, 4 kwietnia 2017 r. w ko¶ciele szkolnym pw. ¦więtej Katarzyny w Zamo¶ciu (rozpoczęcie o godz. 7.40, zakończenie godz. 16.15).

Go¶ciem tegorocznej edycji Maratonu będzie ks. Krystian Malec – student Pisma ¶w. z KUL w Lublinie, który wygłosi konferencje o godz. 8.15 i 13.45.

Pragniemy, aby we wspólne czytanie Biblii zaangażowało się jak najwięcej osób – zarówno uczniów, nauczycieli i absolwentów I Liceum Ogólnokształc±cego, jak też przedstawicieli różnych ¶rodowisk, władz, stowarzyszeń, instytucji oraz mieszkańców Zamo¶cia i okolic.

Zgłoszenia uczestników pod numerem tel. 723 536 697
lub e-mail: anna.marylka@wp.pl

zj, 29 marca 2017

» Władza, pieni±dze i rozwój osobisty - męski punkt widzenia
 » Droga do Miłosierdzia
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka
 » Zmarła Janina Zaręba (l. 92) - mama ks. Kazimierza Zaręby proboszcza parafii Rudnik (Archidiecezja Lubelska), pochodz±cego z parafii Aleksandrów
 » Spotkanie przed¶wi±teczne z Biskupem Diecezjalnym
 » Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Ko¶ciołowi na Wschodzie
 » Folder na wizytę kolędow±
 » STO LAT Z NIEPOKALANˇ I JEJ RYCERSTWEM
 » KURIA NIECZYNNA
 » Kurs liturgiczny dla fotografów i kamerzystów

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 99229151 gości / 13 on-line.                                              MP@awel         0.03 sek.