Uroczyste rozpoczęcie Jubileuszu 25-lecia powstania Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

W uroczysto¶ć Zwiastowania Pańskiego, w sobotę 25 marca 2017 r. o godz. 17.00, w Katedrze Zamojskiej sprawowana będzie Msza ¶w. pod przewodnictwem Biskupa Zamojsko-Lubaczowskiego Mariana Rojka z udziałem Biskupa Seniora Jana ¦rutwy i Biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego oraz kapłanów. Wydarzenie to rozpocznie ¶więtowanie przez nasz± diecezję Jubileuszu 25-lecia istnienia. Przed rozpoczęciem Eucharystii nast±pi powitanie Krzyża Papieskiego ¶w. Jana Pawła II, który nawiedzać będzie wszystkie parafie diecezji.

Na zakończenie Mszy ¶w. Biskup Diecezjalny udzieli specjalnego Błogosławieństwa Papieskiego z Odpustem Zupełnym dla obecnych w Katedrze oraz ł±cz±cych się poprzez transmisję Katolickiego Radia Zamo¶ć.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy Duchowieństwo, Osoby Życia Konsekrowanego i Wszystkich Wiernych.

zj, 17 marca 2017
przeczytano: 1908

» Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
 » IX DIECEZJALNY DZIECIĘCY FESTIWAL PIOSENKI RELIGIJNEJ
 » XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej w Biłgoraju
 » „CZAS NA RODZINĘ”
 » ARTYSTA MIŁOSIERDZIA
 » XXIII DNI KULTURY CHRZE¦CIJAŃSKIEJ
 » Zapro¶ misjonarza do swojej parafii
 » „Jezus na Wschodzie”
 » LIST EPISKOPATU POLSKI Z OKAZJI SETNEJ ROCZNICY OBJAWIEŃ FATIMSKICH
 » Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów do Zamo¶cia

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 96233263 gości / 18 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.