Uroczyste rozpoczęcie Jubileuszu 25-lecia powstania Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

W uroczysto¶ć Zwiastowania Pańskiego, w sobotę 25 marca 2017 r. o godz. 17.00, w Katedrze Zamojskiej sprawowana będzie Msza ¶w. pod przewodnictwem Biskupa Zamojsko-Lubaczowskiego Mariana Rojka z udziałem Biskupa Seniora Jana ¦rutwy i Biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego oraz kapłanów. Wydarzenie to rozpocznie ¶więtowanie przez nasz± diecezję Jubileuszu 25-lecia istnienia. Przed rozpoczęciem Eucharystii nast±pi powitanie Krzyża Papieskiego ¶w. Jana Pawła II, który nawiedzać będzie wszystkie parafie diecezji.

Na zakończenie Mszy ¶w. Biskup Diecezjalny udzieli specjalnego Błogosławieństwa Papieskiego z Odpustem Zupełnym dla obecnych w Katedrze oraz ł±cz±cych się poprzez transmisję Katolickiego Radia Zamo¶ć.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy Duchowieństwo, Osoby Życia Konsekrowanego i Wszystkich Wiernych.

zj, 17 marca 2017

» Oferta Sprzedaży Energii Elektrycznej w PGE S.A.
 » Krasnobród. Sanktuarium i duszpasterze (Lublin 2017)
 » Spotkanie Diecezjalnej Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich
 » Zmarł Józef Krzaczkowski (l. 62), ojciec ks. Mateusza Krzaczkowskiego – wikariusza z Soli i ¶p. ks. Łukasza Krzaczkowskiego
 » Pro¶ba do Księży Proboszczów z dekanatów Cieszanów, Tarnogród, Lubaczów i Narol
 » Wskazania Konferencji Episkopatu Polski dotycz±ce homilii mszalnej
 » Rejonowe spotkania formacyjne – II spotkanie (20-24 listopada 2017)
 » Folder na wizytę kolędow±
 » XV FINAŁ
 » Instrukcja Konferencji Episkopatu Polski o muzyce ko¶cielnej

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 98894656 gości / 20 on-line.                                              MP@awel         0.03 sek.