Uroczyste rozpoczęcie Jubileuszu 25-lecia powstania Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

W uroczysto¶ć Zwiastowania Pańskiego, w sobotę 25 marca 2017 r. o godz. 17.00, w Katedrze Zamojskiej sprawowana będzie Msza ¶w. pod przewodnictwem Biskupa Zamojsko-Lubaczowskiego Mariana Rojka z udziałem Biskupa Seniora Jana ¦rutwy i Biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego oraz kapłanów. Wydarzenie to rozpocznie ¶więtowanie przez nasz± diecezję Jubileuszu 25-lecia istnienia. Przed rozpoczęciem Eucharystii nast±pi powitanie Krzyża Papieskiego ¶w. Jana Pawła II, który nawiedzać będzie wszystkie parafie diecezji.

Na zakończenie Mszy ¶w. Biskup Diecezjalny udzieli specjalnego Błogosławieństwa Papieskiego z Odpustem Zupełnym dla obecnych w Katedrze oraz ł±cz±cych się poprzez transmisję Katolickiego Radia Zamo¶ć.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy Duchowieństwo, Osoby Życia Konsekrowanego i Wszystkich Wiernych.

zj, 17 marca 2017
przeczytano: 2018

» Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » NABOŻEŃSTWO POWITANIA KRZYŻA ¦WIĘTEGO – PROGRAM
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97097078 gości / 8 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.