NABOŻEŃSTWO POWITANIA KRZYŻA ¦WIĘTEGO – PROGRAM

Sugestie duszpastersko-liturgiczne dotycz±ce peregrynacji Krzyża Wielkopi±tkowego ¶w. Jana Pawła II w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej przygotowane przez Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu.

pobierz NABOZENSTWO.pdf

zj, 18 lipca 2017

» Komunikat Konferencji Episkopatu Polski
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka z racji dożynek
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka zapraszaj±ce na rekolekcje ewangelizacyjne „Jezus na Wschodzie”
 » Zmarła Regina Soniak (l. 84) - mama ks. Dariusza Soniaka, proboszcza parafii Nielisz
 » Informacja o misji kanonicznej do nauczania religii w szkole
 » Rekolekcje kapłańskie w 2017 r.
 » Zmarła Wanda Godzisz (l. 87) - mama ks. kan. Józefa Godzisza
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Apel Przewodnicz±cego Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa TrzeĽwo¶ci na sierpień 2017 – miesi±c abstynencji

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97372025 gości / 14 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.