II Warsztaty Muzyki Pasyjnej w Zamo¶ciu

Zapraszamy instrumentalistów i ¶piewaj±cych zarówno indywidualnie jak i w chórach, scholach parafialnych i zespołach na II Warsztaty Muzyki Pasyjnej w dniach 24-26 marca 2017 r. w budynku I Liceum Ogólnokształc±cego im. Jana Zamoyskiego w Zamo¶ciu, które poprowadzi pan Paweł Bębenek – ogólnopolskiej sławy kompozytor i dyrygent.

Zajęcia maj± na celu poprawienie techniki ¶piewu, harmonii głosów oraz nabycie wiadomo¶ci na temat ¶piewu w liturgii.

Uczestnicy warsztatów będ± posługiwać muzycznie w trakcie Mszy ¶w., podczas której ko¶ciół diecezjalny  będzie dziękować Bogu za 25-lat istnienia Diecezji  Zamojsko-Lubaczowskiej w Katedrze Zamojskiej 25 marca o godz. 17.00

Informacje i zgłoszenia:

duszpasterstwo@da-zamosc.pl

tel.: 697 960 443 (w godz. 9.00-21.00)

Podstawowy koszt uczestnictwa:

50 zł / studenci 35 zł

Istnieje także możliwo¶ć wykupienia noclegów i wyżywienia

Ks. Jerzy Frankiewicz
Duszpasterz Akademicki w Zamo¶ciu

zj, 24 lutego 2017

» Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » NABOŻEŃSTWO POWITANIA KRZYŻA ¦WIĘTEGO – PROGRAM
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97097076 gości / 8 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.