Wielkopostne medytacje przy Naj¶więtszym Sakramencie

W czasie Wielkiego Postu chcemy pochylić się nad głównymi wadami ludzkimi: pych±, chciwo¶ci±, zazdro¶ci±, nieczysto¶ci±, łakomstwem, gniewem i lenistwem – zdemaskować sposoby ich działania, a także poznać sposoby walki z nimi. Najlepiej czynić to przy Naj¶więtszym Sakramencie, którego obecno¶ć oczyszcza i dodaje siły w walce ze złem.

Zapraszamy do uczestnictwa w wielkopostnych medytacjach przy Naj¶więtszym Sakramencie, w każdy czwartek w Ko¶ciele Rektoralnym ¶w. Katarzyny:

16.15 – Droga Krzyżowa
17.00 – Msza ¶w.
18.00 – medytacja przy Naj¶więtszym Sakramencie  o wadach ludzkich
19.00 – adoracja w ciszy
20.00 – Msza ¶w., po niej Apel Jasnogórski

Medytacje odbywaj± się w ramach spotkań preewangelizacyjnych Wspólnoty Przymierza rodzin „Mamre”. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.mamre.pl, i zapisów na letnie rekolekcje ewangelizacyjne, które od kwietnia będ± prowadzone na powyższej stronie internetowej. Zapraszamy zarówno małżeństwa (także z małymi dziećmi) jak i osoby indywidualne.

zj, 24 lutego 2017

» Diecezjalna Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza do Zamojskiej Katedry
 » Dzień Kapłański - Krasnobród, 24 czerwca 2017 r.
 » Zaproszenie na odpust MB Krasnobrodzkiej, 1-2 lipca 2017 r.
 » Zmarła Władysława Dziadosz (l. 58) - mama ks. Mariusza Dziadosza, wikariusza parafii Cieszanów
 » „X Memoriał ku pamięci nieżyj±cego ks. Zbyszka Antosza”
 » Rekolekcje u Sióstr Imienia Jezus
 » BRAT NASZEGO BOGA
 » Konferencje Księży Dziekanów w 2017 r.
 » Rekrutacja do Wyższego Seminarium Duchownego naszej Diecezji
 » Korekta kalendarza liturgicznego

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 96595856 gości / 9 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.