X Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Kapłanów

Indywidualne Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Tenisie Stołowym odbęd± się 18 marca 2017 r. w Hali Sportowej „Olimpijczyków Polskich” w Szczebrzeszynie.

W mistrzostwach mog± wzi±ć udział ministranci i lektorzy parafii diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Przewidzianych jest kilka kategorii. Pierwsza dla ministrantów IV klasa i młodszych, druga –  dla klas VI - V, trzecia – dla lektorów z gimnazjum i czwarta kategoria lektorzy ze szkoły ¶redniej i starsi.
            Otwarte będ± także dwie kategorie go¶cinne: dla dziewcz±t z grup parafialnych i dla księży, opiekuj±cych się grupami ministranckimi, lektorskimi, scholami.
            Zgłoszenia przyjmowane s± do 16 marca 2017 r., adres: pszeptuch@wp.pl,  lub tel. 698 693 560; po tym terminie zgłoszenia nie będ± przyjmowane.

Szczegóły w zał±czniku

pobierz TENIS_STOLOWY.doc

zj, 24 lutego 2017

» Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » NABOŻEŃSTWO POWITANIA KRZYŻA ¦WIĘTEGO – PROGRAM
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97097061 gości / 8 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.