X Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Kapłanów

Indywidualne Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w Tenisie Stołowym odbęd± się 18 marca 2017 r. w Hali Sportowej „Olimpijczyków Polskich” w Szczebrzeszynie.

W mistrzostwach mog± wzi±ć udział ministranci i lektorzy parafii diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Przewidzianych jest kilka kategorii. Pierwsza dla ministrantów IV klasa i młodszych, druga –  dla klas VI - V, trzecia – dla lektorów z gimnazjum i czwarta kategoria lektorzy ze szkoły ¶redniej i starsi.
            Otwarte będ± także dwie kategorie go¶cinne: dla dziewcz±t z grup parafialnych i dla księży, opiekuj±cych się grupami ministranckimi, lektorskimi, scholami.
            Zgłoszenia przyjmowane s± do 16 marca 2017 r., adres: pszeptuch@wp.pl,  lub tel. 698 693 560; po tym terminie zgłoszenia nie będ± przyjmowane.

Szczegóły w zał±czniku

pobierz TENIS_STOLOWY.doc

zj, 24 lutego 2017

» Zmarł Bazyli Kulczycki (l. 89), ojciec ks. Romana Kulczyckiego
 » ¦więto Patronalne Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Akcji Katolickiej
 » Nowa ilo¶ć egzemplarzy Tygodnika Katolickiego „NIEDZIELA”
 » Oferta Sprzedaży Energii Elektrycznej w PGE S.A.
 » Krasnobród. Sanktuarium i duszpasterze (Lublin 2017)
 » Msza ¶w. za zmarłych kapłanów
 » Rejonowe spotkania formacyjne – II spotkanie (20-24 listopada 2017)
 » Kurs liturgiczny dla fotografów i kamerzystów
 » Spotkanie Diecezjalnej Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich
 » Zmarł Józef Krzaczkowski (l. 62), ojciec ks. Mateusza Krzaczkowskiego – wikariusza z Soli i ¶p. ks. Łukasza Krzaczkowskiego

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 98920043 gości / 23 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.