Zmarła Danuta Grzesiak - mama ks. Krzysztofa Grzesiaka, dyrektora Archidiecezjalnego Studium Organistowskiego w Lublinie

W dniu 23 lutego 2017 r. zmarła Danuta Grzesiak (l. 70), mama ks. dr. hab. Krzysztofa Grzesiaka (rok ¶więceń 1995), dyrektora Archidiecezjalnego Studium Organistowskiego w Lublinie.

Uroczysto¶ci pogrzebowe będ± miały miejsce 25 lutego 2017 r. (sobota) w ko¶ciele parafialnym pw. ¶w. Antoniego w Lublinie (ul. Kasztanowa 1):

11.15 – Różaniec w intencji Zmarłej
12.00 – Msza ¶w. pogrzebowa

Po Mszy ¶w. nast±pi złożenia ciała Zmarłej na cmentarzu parafii pw. ¶w. Agnieszki w Lublinie.

R.I.P.

zj, 24 lutego 2017

» Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » NABOŻEŃSTWO POWITANIA KRZYŻA ¦WIĘTEGO – PROGRAM
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97097081 gości / 8 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.