Tydzień Modlitw o TrzeĽwo¶ć Narodu w naszej Diecezji

Z racji rozpoczynaj±cego się w niedzielę, 26 lutego 2017 r., Tygodnia Modlitw o TrzeĽwo¶ć Narodu Duszpasterstwo TrzeĽwo¶ci naszej diecezji zaprasza wiernych do wł±czenia się w następuj±ce wydarzenia i inicjatywy:

„Duchowa Pomoc Osobom Uzależnionym od Alkoholu” – jest to dzieło modlitewne w intencji Bogu wiadomych osób, które zmagaj± się z problemem alkoholowym  oraz ich rodzin. Polega ono na przyjęciu zobowi±zania modlitwy codziennej oraz jednej tajemnicy różańcowej (a także dobrowolnie - decyzja o abstynencji na czas modlitwy) w intencji alkoholika i  jego rodziny, która tej modlitwy najbardziej potrzebuje. Proponowany termin: od 26 lutego do 14 sierpnia – wspomnienie ¶w. Maksymiliana Marii Kolbe - patrona Ruchu TrzeĽwo¶ci w Polsce. Można wybrać także inny, dowolnie wybrany przez siebie termin.

Blankiety można pobrać poniżej

pobierz POMOC.pdf

- 2-4 marca - Wielkopostne Rekolekcje TrzeĽwo¶ciowe w kaplicy Szpitala Jana Pawła II w Zamo¶ciu - Msza ¶w. o godz. 17.00.

Zachęcamy także do uczestnictwa w stałym działaniu Duszpasterstwa TrzeĽwo¶ci:

- Cotygodniowa audycja „Siloe” w każdy pi±tek o godz. 20.00 na antenie Katolickiego  Radia Zamo¶ć o tematyce trzeĽwo¶ciowej ze ¶wiadectwami o uzależnieniu od alkoholu i różnych formach profilaktyki

- Spotkania Duszpasterstwa TrzeĽwo¶ci w drug± niedzielę miesi±ca o godz. 15.00 w Ko¶ciele ¦w. Katarzyny w Zamo¶ciu - modlitwa i spotkanie formacyjne dla tych, którzy chc± wiedzieć więcej i aktywnie działać przeciwko uzależnieniom.

Duszpasterze TrzeĽwo¶ci Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

zj, 23 lutego 2017

» Diecezjalna Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza do Zamojskiej Katedry
 » Dzień Kapłański - Krasnobród, 24 czerwca 2017 r.
 » Zaproszenie na odpust MB Krasnobrodzkiej, 1-2 lipca 2017 r.
 » Zmarła Władysława Dziadosz (l. 58) - mama ks. Mariusza Dziadosza, wikariusza parafii Cieszanów
 » „X Memoriał ku pamięci nieżyj±cego ks. Zbyszka Antosza”
 » Rekolekcje u Sióstr Imienia Jezus
 » BRAT NASZEGO BOGA
 » Konferencje Księży Dziekanów w 2017 r.
 » Rekrutacja do Wyższego Seminarium Duchownego naszej Diecezji
 » Korekta kalendarza liturgicznego

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 96595979 gości / 8 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.