W dniu 3 marca 2017 r. (pierwszy pi±tek Wielkiego Postu) Ko¶ciół w Polsce będzie obchodził Dzień Modlitwy i Pokuty za grzechy wykorzystania seksualnego małoletnich przez osoby duchowne.

Z tej racji również Biskup Zamojsko-Lubaczowski, Marian Rojek, będzie przewodniczył nabożeństwu Drogi Krzyżowej w Katedrze Zamojskiej o godz. 15.00 i poprowadzi przygotowane na tę okoliczno¶ć rozważania.

Do udziału w tej przebłagalnej i wynagradzaj±cej modlitwie zaproszeni s± wszyscy wierni, kapłani i osoby życia konsekrowanego.

Ks. Michał Maciołek
Kanclerz Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu

zj, 28 lutego 2017

» SŁOWO BISKUPA DIECEZJALNEGO MARIANA ROJKA Z RACJI DOŻYNEK
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka zapraszaj±ce na rekolekcje ewangelizacyjne „Jezus na Wschodzie”
 » Zmarła Regina Soniak (l. 84) - mama ks. Dariusza Soniaka, proboszcza parafii Nielisz
 » Informacja o misji kanonicznej do nauczania religii w szkole
 » Rekolekcje kapłańskie w 2017 r.
 » Zmarła Wanda Godzisz (l. 87) - mama ks. kan. Józefa Godzisza
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Apel Przewodnicz±cego Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa TrzeĽwo¶ci na sierpień 2017 – miesi±c abstynencji
 » Msze ¶w. na rozpoczęcie XXXV Pieszej Pielgrzymki na Jasn± Górę

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97348857 gości / 16 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.