W dniu 3 marca 2017 r. (pierwszy pi±tek Wielkiego Postu) Ko¶ciół w Polsce będzie obchodził Dzień Modlitwy i Pokuty za grzechy wykorzystania seksualnego małoletnich przez osoby duchowne.

Z tej racji również Biskup Zamojsko-Lubaczowski, Marian Rojek, będzie przewodniczył nabożeństwu Drogi Krzyżowej w Katedrze Zamojskiej o godz. 15.00 i poprowadzi przygotowane na tę okoliczno¶ć rozważania.

Do udziału w tej przebłagalnej i wynagradzaj±cej modlitwie zaproszeni s± wszyscy wierni, kapłani i osoby życia konsekrowanego.

Ks. Michał Maciołek
Kanclerz Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu

zj, 28 lutego 2017

» Dzień Kapłański - Krasnobród, 24 czerwca 2017 r.
 » Wyniki olimpiady sportowej LSO
 » Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne w ramach rekolekcji LSO
 » Bp Mariusz Leszczyński – członkiem Rady Naukowej Konferencji Episkopatu Polski
 » Exodus Młodych
 » Rekolekcje wakacyjne dla wszystkich czynnych członków Liturgicznej Służby Ołtarza
 » Diecezjalna Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza do Zamojskiej Katedry
 » Zaproszenie na odpust MB Krasnobrodzkiej, 1-2 lipca 2017 r.
 » Zmarła Władysława Dziadosz (l. 58) - mama ks. Mariusza Dziadosza, wikariusza parafii Cieszanów
 » „X Memoriał ku pamięci nieżyj±cego ks. Zbyszka Antosza”

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 96612776 gości / 21 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.