W dniu 3 marca 2017 r. (pierwszy pi±tek Wielkiego Postu) Ko¶ciół w Polsce będzie obchodził Dzień Modlitwy i Pokuty za grzechy wykorzystania seksualnego małoletnich przez osoby duchowne.

Z tej racji również Biskup Zamojsko-Lubaczowski, Marian Rojek, będzie przewodniczył nabożeństwu Drogi Krzyżowej w Katedrze Zamojskiej o godz. 15.00 i poprowadzi przygotowane na tę okoliczno¶ć rozważania.

Do udziału w tej przebłagalnej i wynagradzaj±cej modlitwie zaproszeni s± wszyscy wierni, kapłani i osoby życia konsekrowanego.

Ks. Michał Maciołek
Kanclerz Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu

zj, 28 lutego 2017

» Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » NABOŻEŃSTWO POWITANIA KRZYŻA ¦WIĘTEGO – PROGRAM
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97096974 gości / 9 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.