Spotkanie dla Księży głosz±cych rekolekcje przed Peregrynacj± Krzyża ¶w. Jana Pawła II

Serdecznie zapraszamy wszystkich Księży, którzy będ± głosić rekolekcje w parafiach diecezji przed peregrynacj± Krzyża ¶w. Jana Pawła II na spotkanie informacyjno-organizacyjne, które odbędzie się w sali obrad Księży Dziekanów w Domu Diecezjalnym w sobotę, 25 lutego 2017 r. o godz. 14.00.

Podczas tego spotkania przekazane zostan± Księżom materiały, pomocne w przygotowaniu nauk rekolekcyjnych.

Ks. Sylwester Zwolak
Ks. Piotr Spyra
Wydział Duszpasterstwa Ogólnego

zj, 21 lutego 2017

» Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » NABOŻEŃSTWO POWITANIA KRZYŻA ¦WIĘTEGO – PROGRAM
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97097062 gości / 8 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.