Pro¶ba do Księży Proboszczów

Proszę Księży Proboszczów i Kapłanów odpowiedzialnych za duszpasterstwa o pomoc w następuj±cej sprawie:

W pierwszej połowie lutego w poszczególnych rejonach, zostanie przeprowadzony spis ruchów i stowarzyszeń  w naszej diecezji.

Za koordynację całym wydarzeniem odpowiedzialni s± kapłani i osoby ¶wieckie. Przyporz±dkowanie parafii do poszczególnych rejonów jest takie samo jak podczas ¦wiatowych Dni Młodzieży.

Odpowiedzialni kapłani w poszczególnych rejonach:
Biłgoraj: ks. Maciej Lewandowski
Hrubieszów: ks. Stanisław Ksi±żek
Lubaczów: ks. Tomasz Szady
Tomaszów Lubelski: ks. Mariusz Skakuj
Zamo¶ć: ks. Sławomir Skowroński

Celem spisu wspólnot jest lepsza koordynacja wydarzeń i usprawnienie działań duszpasterskich w Diecezji.
W zał±czniku doł±czona jest tabelka, na podstawie której należy dokonać spisu. Cało¶ć należy przekazać do księży odpowiedzialnych za poszczególne rejony. Następnym etapem będzie przygotowanie wspólnego kalendarium w rejonach.
Prosimy także osoby ¶wieckie, odpowiedzialne za ruchy istniej±ce po za parafi±, o pomoc w zebraniu informacji.
W razie pytań prosimy o kontakt z  w/w kapłanami.

Ks. Leszek Boryło
asystent RRi SK

pobierz TABELKA.doc

zj, 1 lutego 2017

» Dzień Kapłański - Krasnobród, 24 czerwca 2017 r.
 » Wyniki olimpiady sportowej LSO
 » Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne w ramach rekolekcji LSO
 » Bp Mariusz Leszczyński – członkiem Rady Naukowej Konferencji Episkopatu Polski
 » Exodus Młodych
 » Rekolekcje wakacyjne dla wszystkich czynnych członków Liturgicznej Służby Ołtarza
 » Diecezjalna Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza do Zamojskiej Katedry
 » Zaproszenie na odpust MB Krasnobrodzkiej, 1-2 lipca 2017 r.
 » Zmarła Władysława Dziadosz (l. 58) - mama ks. Mariusza Dziadosza, wikariusza parafii Cieszanów
 » „X Memoriał ku pamięci nieżyj±cego ks. Zbyszka Antosza”

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 96612706 gości / 17 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.