Pro¶ba do Księży Proboszczów

Proszę Księży Proboszczów i Kapłanów odpowiedzialnych za duszpasterstwa o pomoc w następuj±cej sprawie:

W pierwszej połowie lutego w poszczególnych rejonach, zostanie przeprowadzony spis ruchów i stowarzyszeń  w naszej diecezji.

Za koordynację całym wydarzeniem odpowiedzialni s± kapłani i osoby ¶wieckie. Przyporz±dkowanie parafii do poszczególnych rejonów jest takie samo jak podczas ¦wiatowych Dni Młodzieży.

Odpowiedzialni kapłani w poszczególnych rejonach:
Biłgoraj: ks. Maciej Lewandowski
Hrubieszów: ks. Stanisław Ksi±żek
Lubaczów: ks. Tomasz Szady
Tomaszów Lubelski: ks. Mariusz Skakuj
Zamo¶ć: ks. Sławomir Skowroński

Celem spisu wspólnot jest lepsza koordynacja wydarzeń i usprawnienie działań duszpasterskich w Diecezji.
W zał±czniku doł±czona jest tabelka, na podstawie której należy dokonać spisu. Cało¶ć należy przekazać do księży odpowiedzialnych za poszczególne rejony. Następnym etapem będzie przygotowanie wspólnego kalendarium w rejonach.
Prosimy także osoby ¶wieckie, odpowiedzialne za ruchy istniej±ce po za parafi±, o pomoc w zebraniu informacji.
W razie pytań prosimy o kontakt z  w/w kapłanami.

Ks. Leszek Boryło
asystent RRi SK

pobierz TABELKA.doc

zj, 1 lutego 2017

» Plan pracy Kurii w pierwszym tygodniu maja
 » Krzyże misyjne dla bierzmowanych
 » Obierz Kurs na Nowe Życie
 » Intencje modlitewne Kół Żywego Różańca na maj i Rok Jubileuszowy Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » 30 kwietnia 2017 r. – ofiary składane do puszek jako wyraz solidarno¶ci z narodem syryjskim
 » Zmarła Pani Weronika Baraniak (l. 82) – wieloletnia kucharka w Wyższym Seminarium Duchownym naszej Diecezji w Lublinie
 » 25 lecie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Nasi kapłani ci±gle w czołówce
 » Zmarł Jan Zarosa - ojciec ks. Stanisława Zarosy SAC - pochodz±cego z parafii w Oleszycach
 » Informacja dla Księży Kanoników Kapituły Katedralnej

28.04 - 30.04 2017
Kurs Jan w Zamo¶ciu

29.04.2017
Msza ¶w. za zmarłych policjantów w katedrze zamojskiej

29.04.2017
Acies Legionu Maryi w Grabowcu

29.04 - 30.04 2017
Pielgrzymka Transportowców na Jasn± Górę

30.04.2017
Imieniny Pasterza Diecezji Biskupa Mariana Rojka

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 95928780 gości / 15 on-line.                                              MP@awel         0.03 sek.