Pro¶ba do Księży Proboszczów

Proszę Księży Proboszczów i Kapłanów odpowiedzialnych za duszpasterstwa o pomoc w następuj±cej sprawie:

W pierwszej połowie lutego w poszczególnych rejonach, zostanie przeprowadzony spis ruchów i stowarzyszeń  w naszej diecezji.

Za koordynację całym wydarzeniem odpowiedzialni s± kapłani i osoby ¶wieckie. Przyporz±dkowanie parafii do poszczególnych rejonów jest takie samo jak podczas ¦wiatowych Dni Młodzieży.

Odpowiedzialni kapłani w poszczególnych rejonach:
Biłgoraj: ks. Maciej Lewandowski
Hrubieszów: ks. Stanisław Ksi±żek
Lubaczów: ks. Tomasz Szady
Tomaszów Lubelski: ks. Mariusz Skakuj
Zamo¶ć: ks. Sławomir Skowroński

Celem spisu wspólnot jest lepsza koordynacja wydarzeń i usprawnienie działań duszpasterskich w Diecezji.
W zał±czniku doł±czona jest tabelka, na podstawie której należy dokonać spisu. Cało¶ć należy przekazać do księży odpowiedzialnych za poszczególne rejony. Następnym etapem będzie przygotowanie wspólnego kalendarium w rejonach.
Prosimy także osoby ¶wieckie, odpowiedzialne za ruchy istniej±ce po za parafi±, o pomoc w zebraniu informacji.
W razie pytań prosimy o kontakt z  w/w kapłanami.

Ks. Leszek Boryło
asystent RRi SK

pobierz TABELKA.doc

zj, 1 lutego 2017

» Drodzy Przyjaciele Katolickiego Radia Zamo¶ć!
 » Dzień ¦więto¶ci Życia
 » Jubileuszowy Schematyzm Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Rekolekcje Wielkopostne dla młodzieży KSM – „ZejdĽ z kanapy”
 » Rekolekcje kapłańskie w 2017 r.
 » Jubileuszowy Schematyzm Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Informacja dla Księży o parkingach przy Katedrze Zamojskiej w dniu 25 marca 2017 r.
 » „Poprawa jako¶ci powietrza”
 » XVI „Nauczycielska” Droga Krzyżowa
 » Uroczyste rozpoczęcie Jubileuszu 25-lecia powstania Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

25.03.2017
Uroczyste rozpoczęcie Roku Jubileuszowego w katedrze zamojskiej, poł±czone z rozpoczęciem peregrynacji krzyża ¶w. Jana Pawła II; Msza ¶w. na rozpoczęcie o godz. 17.00

Dzień ¦więto¶ci Życia

Pielgrzymka Obrońców Życia na Jasn± Górę

26.03.2017
Różaniec w intencji rolników Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej na antenie KRZ godz. 19.00.

26.03.2017
Msza ¶w. za kolejarzy i ich rodziny- ¶w. Katarzyna godz. 17.00.

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 95532878 gości / 15 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.