Pro¶ba do Księży Proboszczów

Proszę Księży Proboszczów i Kapłanów odpowiedzialnych za duszpasterstwa o pomoc w następuj±cej sprawie:

W pierwszej połowie lutego w poszczególnych rejonach, zostanie przeprowadzony spis ruchów i stowarzyszeń  w naszej diecezji.

Za koordynację całym wydarzeniem odpowiedzialni s± kapłani i osoby ¶wieckie. Przyporz±dkowanie parafii do poszczególnych rejonów jest takie samo jak podczas ¦wiatowych Dni Młodzieży.

Odpowiedzialni kapłani w poszczególnych rejonach:
Biłgoraj: ks. Maciej Lewandowski
Hrubieszów: ks. Stanisław Ksi±żek
Lubaczów: ks. Tomasz Szady
Tomaszów Lubelski: ks. Mariusz Skakuj
Zamo¶ć: ks. Sławomir Skowroński

Celem spisu wspólnot jest lepsza koordynacja wydarzeń i usprawnienie działań duszpasterskich w Diecezji.
W zał±czniku doł±czona jest tabelka, na podstawie której należy dokonać spisu. Cało¶ć należy przekazać do księży odpowiedzialnych za poszczególne rejony. Następnym etapem będzie przygotowanie wspólnego kalendarium w rejonach.
Prosimy także osoby ¶wieckie, odpowiedzialne za ruchy istniej±ce po za parafi±, o pomoc w zebraniu informacji.
W razie pytań prosimy o kontakt z  w/w kapłanami.

Ks. Leszek Boryło
asystent RRi SK

pobierz TABELKA.doc

zj, 1 lutego 2017

» KURIA NIECZYNNA
 » Zmarła Danuta Grzesiak - mama ks. Krzysztofa Grzesiaka, dyrektora Archidiecezjalnego Studium Organistowskiego w Lublinie
 » X Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Kapłanów
 » Wielkopostne medytacje przy Naj¶więtszym Sakramencie
 » II Warsztaty Muzyki Pasyjnej w Zamo¶ciu
 » 22. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego SACROFILM
 » Tydzień Modlitw o TrzeĽwo¶ć Narodu w naszej Diecezji
 » Dzień Modlitwy i Pokuty za grzechy wykorzystania seksualnego małoletnich przez osoby duchowne
 » Kurs Duszpasterski w roku szkolnym 2016/2017
 » Spotkanie dla Księży głosz±cych rekolekcje przed Peregrynacj± Krzyża ¶w. Jana Pawła II

25.02.2017
Kurs duszpasterski dla księży do pi±tego roku ¶więceń

25.02.2017
Szkolenie dla księży prowadz±cych rekolekcje przed peregrynacj±

Pomoce dydaktyczne w katechezie. Warsztat katechetyczny w Hrubieszowie

Diecezjalne ostatki KSM w Zamo¶ciu

Dzień skupienia Legionu Maryji

» Niedziela Nr27 (05.07.2015)

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 95092133 gości / 11 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.