Pro¶ba do Księży Proboszczów

Proszę Księży Proboszczów i Kapłanów odpowiedzialnych za duszpasterstwa o pomoc w następuj±cej sprawie:

W pierwszej połowie lutego w poszczególnych rejonach, zostanie przeprowadzony spis ruchów i stowarzyszeń  w naszej diecezji.

Za koordynację całym wydarzeniem odpowiedzialni s± kapłani i osoby ¶wieckie. Przyporz±dkowanie parafii do poszczególnych rejonów jest takie samo jak podczas ¦wiatowych Dni Młodzieży.

Odpowiedzialni kapłani w poszczególnych rejonach:
Biłgoraj: ks. Maciej Lewandowski
Hrubieszów: ks. Stanisław Ksi±żek
Lubaczów: ks. Tomasz Szady
Tomaszów Lubelski: ks. Mariusz Skakuj
Zamo¶ć: ks. Sławomir Skowroński

Celem spisu wspólnot jest lepsza koordynacja wydarzeń i usprawnienie działań duszpasterskich w Diecezji.
W zał±czniku doł±czona jest tabelka, na podstawie której należy dokonać spisu. Cało¶ć należy przekazać do księży odpowiedzialnych za poszczególne rejony. Następnym etapem będzie przygotowanie wspólnego kalendarium w rejonach.
Prosimy także osoby ¶wieckie, odpowiedzialne za ruchy istniej±ce po za parafi±, o pomoc w zebraniu informacji.
W razie pytań prosimy o kontakt z  w/w kapłanami.

Ks. Leszek Boryło
asystent RRi SK

pobierz TABELKA.doc

zj, 1 lutego 2017
przeczytano: 2081

» Oferta Sprzedaży Energii Elektrycznej w PGE S.A.
 » Krasnobród. Sanktuarium i duszpasterze (Lublin 2017)
 » Spotkanie Diecezjalnej Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich
 » Zmarł Józef Krzaczkowski (l. 62), ojciec ks. Mateusza Krzaczkowskiego – wikariusza z Soli i ¶p. ks. Łukasza Krzaczkowskiego
 » Pro¶ba do Księży Proboszczów z dekanatów Cieszanów, Tarnogród, Lubaczów i Narol
 » Wskazania Konferencji Episkopatu Polski dotycz±ce homilii mszalnej
 » Rejonowe spotkania formacyjne – II spotkanie (20-24 listopada 2017)
 » Folder na wizytę kolędow±
 » XV FINAŁ
 » Instrukcja Konferencji Episkopatu Polski o muzyce ko¶cielnej

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 98894747 gości / 27 on-line.                                              MP@awel         0.04 sek.