Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych

Diecezjalne Dzieła Misyjne serdecznie zapraszaj± na spotkanie Kolędników Misyjnych, które odbędzie się w sobotę, 28 stycznia w ko¶ciele pw. Wniebowzięcia NMP w Bu¶nie.

W programie: prezentacja przybyłych grup, dziękczynna Eucharystia, animacja misyjna, spotkanie z misjonarzami, posiłek.

Pocz±tek o godz. 10.00.

Grupy chc±ce wzi±ć udział w spotkaniu proszone s± o wcze¶niejsze zgłoszenie (ilo¶ć uczestników, parafia, szkoła) na adres mailowy: misje@zamojskolubaczowska.pl lub telefonicznie 505 088 098 do 26 stycznia.

Prosimy, aby każda grupa przyjechała z gwiazd±, a wszystkie dzieci były w strojach kolędniczych.

ks. Andrzej Łuszcz
dyr. Dzieła Misyjnego
Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej

zj, 17 stycznia 2017

» Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » NABOŻEŃSTWO POWITANIA KRZYŻA ¦WIĘTEGO – PROGRAM
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97097054 gości / 8 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.