Pro¶ba do Księży Proboszczów

„Zamojskie Amazonki” wraz z Diecezjalnym Duszpasterstwem Chorych zapraszaj± osoby leczone i po leczeniu onkologicznym oraz wszystkich chorych wraz z rodzinami, na Mszę ¶w. której będzie przewodniczył Biskup Diecezjalny Marian Rojek.

Eucharystia będzie sprawowana w przeddzień wspomnienia ¶w. Agaty, patronki „Amazonek”, 4 lutego 2017 r. (sobota) o godz. 10.00 w ko¶ciele pw. ¶w. Michała Archanioła w Zamo¶ciu.

Po Mszy ¶w. zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych oraz indywidualne błogosławieństwo Naj¶więtszym Sakramentem.

ks. Czesław Koraszyński - Diecezjalny Duszpasterz Chorych
Jolanta Sprawka - Prezes Stowarzyszenia "Zamojskie Amazonki"

zj, 26 stycznia 2017

» Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » NABOŻEŃSTWO POWITANIA KRZYŻA ¦WIĘTEGO – PROGRAM
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97097006 gości / 9 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.