Charytatywny Koncert Kolęd

Pro¶ba do Księży Proboszczów w dekanatach: Zamo¶ć, Sitaniec i Krasnobród.

Katolickie Radio Zamo¶ć zaprasza na charytatywny koncert kolęd "Rodzi się Bóg" w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego, który odbędzie się 11 stycznia 2017 r. (¶roda) godz. 18:00, w Ko¶ciele Rektoralnym pw. ¶w. Katarzyny w Zamo¶ciu. Wstęp wolny! Podczas koncertu będzie można wesprzeć Katolickie Radio Zamo¶ć.

Pro¶ba do Księży Proboszczów w dekanatach: Biłgoraj Południe, Biłgoraj Północ, Tomaszów Lubelski Północ, Tomaszów Lubelski Południe

Katolickie Radio Zamo¶ć zaprasza na charytatywne koncerty kolęd w wykonaniu Olgi Szomańskiej, które odbęd± się:
7 stycznia 2017 r. (sobota) godz. 19:00 w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim
8 stycznia 2017 r. (niedziela) godz. 11:30 w ko¶ciele pw. ¦więtego Michała Archanioła w Soli.
Wstęp wolny! Podczas koncertu będzie można wesprzeć Katolickie Radio Zamo¶ć.

mp@aweł, 4 stycznia 2017

» Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » NABOŻEŃSTWO POWITANIA KRZYŻA ¦WIĘTEGO – PROGRAM
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97097013 gości / 9 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.