Komunikat Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Szanowni Rolnicy,

15 maja 2017 roku upływa termin składania wniosków o przyznanie płatno¶ci bezpo¶rednich oraz płatno¶ci obszarowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Takie dokumenty będzie można jeszcze złożyć do 9 czerwca 2017 r., ale będzie to skutkować pomniejszeniem płatno¶ci o 1% za każdy dzień roboczy opóĽnienia.

Wnioski można przesłać poczt±, złożyć za po¶rednictwem Internetu lub osobi¶cie – w biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Zachęcam Państwa do terminowego ubiegania się o przyznanie płatno¶ci obszarowych, ponieważ pozwoli to na pełne wykorzystanie przeznaczonych na ten cel ¶rodków finansowych.

Dariusz Golec
p.o. Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

zj, 20 kwietnia 2017

» Spotkanie Diecezjalnej Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich
 » Zmarł Józef Krzaczkowski (l. 62), ojciec ks. Mateusza Krzaczkowskiego – wikariusza z Soli i ¶p. ks. Łukasza Krzaczkowskiego
 » Pro¶ba do Księży Proboszczów z dekanatów Cieszanów, Tarnogród, Lubaczów i Narol
 » Wskazania Konferencji Episkopatu Polski dotycz±ce homilii mszalnej
 » Rejonowe spotkania formacyjne – II spotkanie (20-24 listopada 2017)
 » Folder na wizytę kolędow±
 » XV FINAŁ
 » Instrukcja Konferencji Episkopatu Polski o muzyce ko¶cielnej
 » Msza ¶w. za zmarłych kapłanów
 » 17 listopada br. rozpoczyna się nowenna przed odnowieniem w parafiach Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 98871082 gości / 10 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.