Komunikat Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Szanowni Rolnicy,

15 maja 2017 roku upływa termin składania wniosków o przyznanie płatno¶ci bezpo¶rednich oraz płatno¶ci obszarowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Takie dokumenty będzie można jeszcze złożyć do 9 czerwca 2017 r., ale będzie to skutkować pomniejszeniem płatno¶ci o 1% za każdy dzień roboczy opóĽnienia.

Wnioski można przesłać poczt±, złożyć za po¶rednictwem Internetu lub osobi¶cie – w biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Zachęcam Państwa do terminowego ubiegania się o przyznanie płatno¶ci obszarowych, ponieważ pozwoli to na pełne wykorzystanie przeznaczonych na ten cel ¶rodków finansowych.

Dariusz Golec
p.o. Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

zj, 20 kwietnia 2017

» SŁOWO BISKUPA DIECEZJALNEGO MARIANA ROJKA Z RACJI DOŻYNEK
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka zapraszaj±ce na rekolekcje ewangelizacyjne „Jezus na Wschodzie”
 » Zmarła Regina Soniak (l. 84) - mama ks. Dariusza Soniaka, proboszcza parafii Nielisz
 » Informacja o misji kanonicznej do nauczania religii w szkole
 » Rekolekcje kapłańskie w 2017 r.
 » Zmarła Wanda Godzisz (l. 87) - mama ks. kan. Józefa Godzisza
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Apel Przewodnicz±cego Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa TrzeĽwo¶ci na sierpień 2017 – miesi±c abstynencji
 » Msze ¶w. na rozpoczęcie XXXV Pieszej Pielgrzymki na Jasn± Górę

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97365155 gości / 9 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.