Warsztaty Muzyki Pasyjnej 4-6 marca 2016 r. w Zamo¶ciu

Zapraszamy wszystkich instrumentalistów oraz ¶piewaj±cych do wzięcia udziału w Warsztatach Muzyki Pasyjnej organizowanych przez Duszpasterstwo Akademickie Diecezji Zamojsko-Lubaczoweskiej w budynku O¶rodka Sportu i Rekreacji w Zamo¶ciu przy ul. Królowej Jadwigi 8.

Zapraszamy szczególnie tych, kórzy uczestnicz±c w scholach, zespołach, chórach, chciałyby podszlifować umiejętno¶ci zwiazane z roz¶piewk±, technik± głosu, przyporz±dkowaniem do danego głosu i harmoni± głosów.
Będziemy również ¶piewać najpiękniejsze pie¶ni pasyjne na głosy pod batut± pana Pawła Bębenka. Kompozytora takich utworów jak Witaj Pokarmie czy Cała ziemio wołaj.

Aby się zgłosić należy wej¶ć na stronę www.da-zamosc.pl w zakładce warsztaty s± potrzebne informacje.

Zapraszamy.

Ks. Jerzy Frankiewicz
Duszpasterstwo Akademickie w Zamo¶ciu

zj, 22 lutego 2016

» Diecezjalna Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza do Zamojskiej Katedry
 » Dzień Kapłański - Krasnobród, 24 czerwca 2017 r.
 » Zaproszenie na odpust MB Krasnobrodzkiej, 1-2 lipca 2017 r.
 » Zmarła Władysława Dziadosz (l. 58) - mama ks. Mariusza Dziadosza, wikariusza parafii Cieszanów
 » „X Memoriał ku pamięci nieżyj±cego ks. Zbyszka Antosza”
 » Rekolekcje u Sióstr Imienia Jezus
 » BRAT NASZEGO BOGA
 » Konferencje Księży Dziekanów w 2017 r.
 » Rekrutacja do Wyższego Seminarium Duchownego naszej Diecezji
 » Korekta kalendarza liturgicznego

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 96595974 gości / 8 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.