Warsztaty Muzyki Pasyjnej 4-6 marca 2016 r. w Zamo¶ciu

Zapraszamy wszystkich instrumentalistów oraz ¶piewaj±cych do wzięcia udziału w Warsztatach Muzyki Pasyjnej organizowanych przez Duszpasterstwo Akademickie Diecezji Zamojsko-Lubaczoweskiej w budynku O¶rodka Sportu i Rekreacji w Zamo¶ciu przy ul. Królowej Jadwigi 8.

Zapraszamy szczególnie tych, kórzy uczestnicz±c w scholach, zespołach, chórach, chciałyby podszlifować umiejętno¶ci zwiazane z roz¶piewk±, technik± głosu, przyporz±dkowaniem do danego głosu i harmoni± głosów.
Będziemy również ¶piewać najpiękniejsze pie¶ni pasyjne na głosy pod batut± pana Pawła Bębenka. Kompozytora takich utworów jak Witaj Pokarmie czy Cała ziemio wołaj.

Aby się zgłosić należy wej¶ć na stronę www.da-zamosc.pl w zakładce warsztaty s± potrzebne informacje.

Zapraszamy.

Ks. Jerzy Frankiewicz
Duszpasterstwo Akademickie w Zamo¶ciu

zj, 22 lutego 2016

» Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » NABOŻEŃSTWO POWITANIA KRZYŻA ¦WIĘTEGO – PROGRAM
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97097085 gości / 8 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.