Kurs liturgiczny dla fotografów i kamerzystów

Osoby, które pragn± otrzymać zezwolenie na wykonywanie zdjęć i filmów w ko¶ciołach podczas sprawowanej liturgii, mog± zgłosić swój udział w kursie, który odbędzie się w sobotę, 8 kwietnia 2017 r. w Sali Dziekańskiej Domu Diecezjalnego (ul. Zamoyskiego 1, Zamo¶ć).

Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mailowy ceremoniarza diecezjalnego ks. dra Witolda Słotwińskiego: slotwinskiwit@op.pl do dnia 25 marca 2017 r.

Szczegóły kursu zostan± przesłane w wiadomo¶ci zwrotnej.

ks. Witold Słotwiński
Ceremoniarz Diecezjalny

zj, 6 marca 2017

» SŁOWO BISKUPA DIECEZJALNEGO MARIANA ROJKA Z RACJI DOŻYNEK
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka zapraszaj±ce na rekolekcje ewangelizacyjne „Jezus na Wschodzie”
 » Zmarła Regina Soniak (l. 84) - mama ks. Dariusza Soniaka, proboszcza parafii Nielisz
 » Informacja o misji kanonicznej do nauczania religii w szkole
 » Rekolekcje kapłańskie w 2017 r.
 » Zmarła Wanda Godzisz (l. 87) - mama ks. kan. Józefa Godzisza
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » Apel Przewodnicz±cego Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa TrzeĽwo¶ci na sierpień 2017 – miesi±c abstynencji
 » Msze ¶w. na rozpoczęcie XXXV Pieszej Pielgrzymki na Jasn± Górę

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97348863 gości / 17 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.