Kurs Formacji Biblijnej

Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II w naszej diecezji zaprasza na kolejne spotkanie Kursu Formacji Biblijnej, które odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia br. w budynku Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu przy ul. Zamoyskiego 1 w godzinach 9.00 - 14.00. Temat zajęć: Między dosłowno¶ci± a alegori± - wprowadzenie do lektury Dziejów Apostolskich i Apokalipsy.
Spotkanie poprowadzi ks. dr Sławomir Korona.

Serdecznie zapraszam
Ks. Krystian Malec
Diecezjalny Moderator
Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II

zj, 19 kwietnia 2017

» Memoriał im. ¶p. Ks. Zbigniewa Antosza w piłce nożnej
 » Zmarł Andrzej Maciołek (l. 49) - brat ks. Michała Maciołka, kanclerza Kurii Diecezjalnej w Zamo¶ciu i ks. Mariana Maciołka, wikariusza parafii pw. ¶w. Stanisława Bpa w Lubaczowie
 » III RODZINNY SPORTOWY PIKNIK Z MY¦Lˇ O MISJONARZACH W GRODZIE POSADÓW
 » Zaproszenie na doroczny odpust ku czci ¶w. Marii Magdaleny w Biłgoraju
 » Słowo Biskupa Mariana Rojka dotycz±ce organizowania spotkań kulturalno-religijnych na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
 » 10 rocznica ¶mierci ks. Zbigniewa Antosza
 » Aktualne dane teleadresowe do ADRESOWNIKA
 » Melodia prefacji o ¶w. Marii Magdalenie
 » Szkolenie dla diakonów i księży do pięciu lat po ¶więceniach z zakresu wyst±pień publicznych
 » Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 97049152 gości / 15 on-line.                                              MP@awel         0.01 sek.