Msza ¶w. za zmarłych kapłanów

W sobotę, 25 listopada br., o godz. 10.00, w ko¶ciele MB Królowej Polski w Zamo¶ciu będzie sprawowana, pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka, Msza ¶w. za zmarłych kapłanów naszej diecezji. Okoliczno¶ciow± homilię wygłosi Dziekan Dekanatu Grabowiec, ks. kan. Zygmunt Żółkiewski. Do udziału we wspólnej modlitwie zaproszeni s± szczególnie Księża Dziekani, wszyscy kapłani diecezji oraz osoby życia konsekrowanego.
Księży Proboszczów (zwłaszcza parafii zamojskich) proszę o przekazanie informacji i zaproszenia podczas ogłoszeń parafialnych.

Nie przewiduje się w tym dniu oddzielnej Konferencji Księży Dziekanów. Jeżeli Księża Dziekani będ± mieli pilne informacje, będzie możliwo¶ć ich przekazania w ramach ogłoszeń po zakończeniu Mszy ¶w.

ks. Michał Maciołek
kanclerz Kurii Diecezjalnej

zj, 22 listopada 2017

» Życzenia Księży Biskupów na Boże Narodzenie i Nowy Rok
 » Zapraszamy do lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela” Nr 51 na 17 XII 2017 r.
 » Spotkanie przed¶wi±teczne z Biskupem Diecezjalnym
 » Rekolekcje dla rolników
 » Władza, pieni±dze i rozwój osobisty - męski punkt widzenia
 » Droga do Miłosierdzia
 » Słowo Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka
 » Zmarła Janina Zaręba (l. 92) - mama ks. Kazimierza Zaręby proboszcza parafii Rudnik (Archidiecezja Lubelska), pochodz±cego z parafii Aleksandrów
 » Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Ko¶ciołowi na Wschodzie
 » Folder na wizytę kolędow±

2007 - 2017 © Kuria Diecezjalna w Zamościu                        Odwiedziło juz nas 99322501 gości / 20 on-line.                                              MP@awel         0.02 sek.